Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Keveredtél mar vicces, netalán...

Keveredtél mar vicces, netalán kinos szituácioba, mert a gyermeked tett, mondott valami vicceset?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 16:35
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

Jókat nevettem. Nem az én gyerekemmel történt (rokon kisgyerekkel), de leírom:

Egy kisboltban voltunk Csillával, amikor jó hangosan megkérdezte az anyjától: "Anya, itt lehet lopni?"

Azt nem tudom, hogy ezt az infót honnan vette, de nagyon égő volt!!!

Aztán: szomszédos országban vettek illegálisan néhány karton cigit. Visszafele a vámos megkérdezte: - Van -e elvámolnivaló: ital, cigaretta? A szülők természetesen mondták, hogy nincs semmi. Mire a gyerek kijelentette: Anyáék sok cigit vettek! (A vámos elengedte a füle mellett).

2010. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%
lÉGYSZI emeld ki a kérdésed, nagyon megnevettetet, jó lenne még ilyeneket olvasni, vagy rakd át a babás témába köszi :)))))))))))
2010. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:

hehehehehe :)


de jo kis sztorik!( Nem tudom ki szorakozgat a lepontozàssal, én mindenkinek megnyomtam a zold kezet.)


Okés, kiemelem majd :)

2010. jan. 17. 16:04
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

Még nem,de várható.Kislányom a csipát p...nak ejti,mert sok szóban megfordítja még a mássalhangzókat.

Egyelőre mások előtt,idegenek előtt nem mondta,de várom mikor dobja be magát,mondjuk én próbálom nem szóba hozni:-)

2010. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányzóm 20 hónapos, szereti a pizzát egyik este ettünk és másnap elkezdte mondani :bácsi pi csa, pi csa! Mire rájöttem a bácsi aki a pizzát hozta az a "bácsi pizza"
2010. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%

A legkomolyabb az Anya fingottál?

Szétröhögtem ezen magam!!!!!!!!

2010. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

A "punis-ról" eszembe jutott kettő is.

1.Kislányomat nem tudtam kire bízni mikor mennem kellett az orvoshoz vizsgálatra a pocaklakóval.Mondta az orvosom hogy "Na most megvizsgáljuk anya punciját"-mire a leányzó felháborodott,hogy az az apáé és elmondja neki!Azt hittem leszédülök az ágyról.Nem tudom,hogy hol hallot ilyet,ilyenekre azért kínosan ügyelünk.

2.Megcsípte a szúnyog (szintén puni)és nagyon beduzzadt.Az orvosnak azt mondta: "Aggyál mán valami gyógyszert mert fáj a punám!" Mindezt csípőre tett kézzel,olyan hangosan,hogy tuti a váróban is hallotta mindenki.

:))))))))))

2010. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
96%

Úgy látszik ,hogy vannak itt buszos dolgok :)

Velünk is utazás közben történt,mellénk ült egy öreg néni elkezdett a lányomhoz beszélni majd a lányom megszólalt " miért ilyen büdös a néni szája?"Kicsit égő volt a néni le is szált,az meg folyamatosan előfordul ha felszállunk a buszra és nincs ülőhely akkor elkezdi nyüszögni,hogy "anya nagyon fáj a lábam" mondanom se kell rögtön van ülőhely:)! 2,5éves!

2010. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiamhoz jött egy házaspár barátunk a 3éves kislányukkal.Post tisztába tettem a kicsit.A kislány az apuka ölében volt hogy jobban lásson mindent.A picinek épp ágaskodott a kukija,mire a kislány: Jé apa!Neked is pont ilyen van csak kissebb és nem ágaskodik!

:D Volt hebegés-habogás :D

2010. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
96%
Kislányomat szoptattam, amikor jött az unokatesója, aki belesúgta anyukája fülébe, hogy: "megeszi az anyukáját"
2010. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!