Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a terhesség...

Hogyan zajlik a terhesség megszakítás 2 hét elteltével? [Folyt. Lent]

Figyelt kérdés
Hallottam valami injekcióról, ami megszakítja a terhességet, de hogyan is zajlik egy megszakítás azt szeretném megtudni.
2010. jan. 14. 22:39
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és köszönöm a megértő válaszokat eddig. :( :)
2010. jan. 15. 13:55
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
2 hetes nem lehetsz, mert akkor még nem is volt meg a megtermékenyítés, vagy maximum most zajlik. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Furi, de így van. Tehát a peteérés/megtermékenyítés idején 2 hetes vagy, az elmaradt mensi idején pedig már 4 hetes terhes vagy.
2010. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Legkorábban csak 4 hetesen tudhatod meg, hogy egyáltalán babát vársz, előtte semmiképp sem.
2010. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Teszt szerint 1 hét után lehet, megcsináltam s nem jó hírt kaptam, azért kérdeztem, mert nem tudom mi a teendő, hogy ilyenkor hogy lehet ezt leállítani, megszakítani. Orvoshoz természetesen menni fogok, amint csak tudok!!!
2010. jan. 15. 17:10
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, hogy ilyen igazságtalan az élet! Aki szeretne, annak éveket kell rá várni, aki meg nem, az az első adandó alkalommal teherbe esik.
2010. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez az injekciós cucc nem új, szeintem már több mint húsz éve így vetette el az egyik ismerősőm a babáját. De azt hallottam egyáltalán nem megbízható. Mert vagy reagál rá a szervezeted vagy nem. Nem tudom pontosan mi az, azt hiszem valami ellenanyag amit a szervezet termel a baba ellen, akit idegen testként érzékel. Bocs nem tudok többet.
2010. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudod, melyik kategóriába illő a kérdésed, akkor nézz a lap bal alján található választékra!

Vedd a fáradtságot és válaszd ki a megfelelő kategóriát!

Hamarosan törölni fogják a topikot, éppen ezért!

2010. jan. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy rokonomnak is ilyen injekcióval szakították meg a terhességet. Reggel bement a kórházba, délután mehetett haza. Én voltam bent nála, mert azt hittem tovább marad. Azt mondta megkapta az injekciót utána olyan volt mint amikor meg jön, kicsit erősebb talán. Azt mondta fizikailag nem viselte meg nagyon, lelkileg annál inkább, mert ő szerette volna a babát, csak a párja nem és akkor még pici volt a kislányuk. Azt is mondta, hogy utoljára csinált ilyet, ha még egyszer besikerül egy baba azt meg fogja tartani akármit mondhat a párja. Így is lett, rá majdnem két évre teherbe esett és meg is szülte a babát, ő lett a keresztfiam :) Azóta is ugyan úgy védekeznek mint eddig, már ő sem akar harmadik babát, de ha összejönne nem vetetné el. Hát reméljük nem sikerül be nekik... Mondjuk ennyi erővel most is előfordulhat, mert mind háromnál védekeztek, még az első gyereknél is, mégis összejött.

Fogékony...:D

2010. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

itt is kérdezhetsz, itt orvos válaszol pár napon belül, www.webbeteg.hu, ez is anoním csak regisztrálni kell.

nekem missed ab volt, 10-11 hetes lehettem, azt le tudom írni hogy történt: felhelyeztek tágító pálcikákat a méhszájhoz, hogy jól kitáguljon a méh, ez erős menstruációs görcsöket okozott, 7 óra után elmúlt a görcs, mert rendesen kitágultam, majd 24 órával később 15 perces műtét volt, ahol altattak, és vákuummal távolították el az elhalt magzatot. ez egy igen kíméletes mód a méhedre nézve. után 4-6 héttel várható az első menstruáció, 6 hétig nem lehetett szexelni, nem volt szabad ülőfürdőt venni csak zuhanyozni.

2010. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Már rég nem "kaparnak",hanem vákumoznak.
2010. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!