Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a terhesség...

Hogyan zajlik a terhesség megszakítás 2 hét elteltével? [Folyt. Lent]

Figyelt kérdés
Hallottam valami injekcióról, ami megszakítja a terhességet, de hogyan is zajlik egy megszakítás azt szeretném megtudni.
2010. jan. 14. 22:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Ezért a kérdésért itt, ebben a topicban elevenen meg fognak nyúzni. Csak szólok, nem ítélkezem. Ide reménykedő, babát váró nők szoktak jönni, és érthető módon érzékenyek az abortuszra.
2010. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

Akkor szerinted hova írja, a számítástechnikához? A többi nőnek ettől nem lesz semmi baja, ez nem egy zárt kismamaizé fúrum...

Bocs az OFFért...

2010. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
2010. jan. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hova kéne írnom, tudom, hogy fogom kapni a hideget, de remélem kapok választ is rá.

Ítélkezni meg lehet, bár nem célszerű ha nem láthat az ember a dolgok mögé, hogy mit és miért.

2010. jan. 15. 00:18
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abortusszal fejezik be a legtödd nemkívánt terhességet. Nekem missedem volt ami ugyanaz, de akik terhességmegszakításon voltak egyenértékü betegek voltak velem. Ha úgy gondolod, hogy elveteted akor menj mielőbb orvoshoz. Ott majd elinditanak, merre kell menned.Ha befekszel a kórházba reggel délelőtt folyamán megcsinálják altatásban , majd az ágyadban ébredsz. Kicsit vérzelés ha minden jó akkor ebéd után mehetsz is haza.Ha viszont első terhességed akkor előtte való este fekszel be , mivel éjszaka tágítanak. A kórházi dolgozók sem fognak csúnya szemmel nézni rád, mint amit majd itt fognak írogatni rémisztgetés céljából. Ez a rendesen védekező nőknék is bármikor előfordulhat csak ezt senki sem fogja fel . Senki megalázó véleményére ne adj, mivel te tudod, hogy miért nem tudod vállalni a babát. Fogsz kapni hideget meleget, de azokra ne is reagálj, mert erre a kérdésre nagyon tudnak ugrani. Remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra az injekcióra gondolsz amiről én úgy tudom szülés megindításra használatos, hogy legyenek fájásaid.Terhesség megszakítást abortusszal csinálják.
2010. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

Az állatoknál hallottam magzatelhajtó injekciót.

Ja, mi több, mint 6 éve várjuk, hogy kisbabánk legyen.

2010. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mármint a nemvárt napjától 2 hét elteltével?Ha igen,akkor jelenleg ugy 6 hetes lehetsz.Ezt is művi beavatkozással csinálják,egy 10-15 perces műtét, altatnak közben.Reggel bemész, du. már ált. haza is engednek.Nem fáj,igaz nekem missed-em volt, de nem fájt.Csak lelkileg, de nagyon.Legyen melletted valaki mikor vissza visznek a szobába.Nem jó utána egyedül.

Sok erőt kívánok,és igazad van, senki nem lát bele a kérdező életébe, igy nincs jogunk itélkezni.


12 hetes km

2010. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk még nincs injekciós módszer, csak a kaparás. (Rettenetes szó, de az orvosom is ezt használta) Injekciós cuccot max. a méhen kívüli terhesek kapnak, hogy biztosan elölje a készülődő embriót. Ezt is ritka esetben, a műtét elkerülése miatt választják (ne kelljen kivenni a petevezetéket). Nekem az volt, ilyen szert kaptam. De ez sem a legjobb, mert kemoterápiás szer, mi most kb. fél évig nem is gondolhatunk gyerekre. Az abortusz gyorsabb, olcsóbb, egyszerűbb. Ez megvan kb. 1 nap alatt, míg az injekciókúra min. 10 napot, mellékhatásokat, kórházi bennfekvést jelent.

Egyébként meg senkinek sincs joga ítélkezni, főleg nem egy kérdés alapján. A te életed, döntésed, ha már így döntöttél, biztosan nem úri jó kedvedben teszed.

Fel a fejjel, lesz ez még így se! :)

2010. jan. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

nem 6 hetes vagyok, hanem 2 hetes.

és pont ezért kérdem, hogy zajlik ilyenkor, ilyen "frissen" .

2010. jan. 15. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!