Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyeden lévő Anyukák, második...

Gyeden lévő Anyukák, második babával hogyan igényeljem meg a tgyást?

Figyelt kérdés
Még GYED alatt leszek a szüléskor és szeretném megigényelni azt a szülés előtt egy hónappal. Köszönöm!
2010. jan. 13. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok ebben Neked segíteni, de azt tudom javasolni, hogy hívd Fel az Államkincstárt, és biztos, hogy pontosan el tudják mondani, hogy mit kell ilyenkor csinálni, milyen nyomtatványok vannak, stb. Én is hívtam már őket, segítőkészek voltak!
2010. jan. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem áprilisban jár le a gyedem novemberben született a pici.Kitöltettem a munkahelyemen a nyomtatványokat bementem a tb-hez és kiszámolták nekem jobban járok,ha gyeden maradok nem gyermekágyin mert nállam sok volt a potlék+túlóra most meg már csak az alapbéremet igazolta le a cég.Menj be és kérdezd meg.
2010. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát az Államkincstárt ne hívd, mert a Gyedet és a Tgyást is az OEP-től kapod. EGyébként valóban az a legegyszerűbb, ha felhívod őket és felteszed a kérdéseid. Nekem eddig mindig nagyon kedvesen segítettek, én is most igénylem a második babára.
2010. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!