Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Három gyerek után milyen...

Három gyerek után milyen állami támogatást lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés
Nem az adókedvezményre gondolok, hanem családi, segély, akármi (pénzösszeggel). Persze nem az államnak szülök, de tudni szeretném, hogy mit vehetek igénybe (vannak, ahol egyik szülő sem dolgozik, megélnek, engem meg elhajtanak mindenhonnan...)
2010. jan. 9. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem három gyermekem van. Eggyel több gyerek után kapjuk a családi pótlékot, mintha csak kettő lenne. (Plusz a horribilis adókedvezmény.) A kicsinek általánosban 50% kedvezménnyel van a napközi. Asszem, ennyi.
2010. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ebből bizony nem lesz nyaralás hawaii-n:)

Persze nem is gondoltam, csak arra, hogy olyan sokan jól megélnek az államból csak a gyerekek után, én most várom a harmadikat, és tudni szeretném milyen segítségre számíthatok.


Ezek szerint semmilyenre:)

Az adókedvezmény nem érint, a férjemnek megbízási szerződése van,nem foglalkoztatják hivatalosan, és még így is örülünk, hogy van munkája. Tehát a nudliból nem igazán lehet visszakérni semmit....

2010. jan. 9. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy mennyi a csalad bevetele. Tehat ha mindketten jol kerestek, akkor nem jar tamogatas. Meg van, hogy mennyi az egy fore juto osszeg, es ha azon belul vagytok, akkor kaptok.

Az onkormanyzatnal es a csaladsegito szolgalatnal lehet kerni segelyeket.

Van atmeneti segely, rendkivuli segely, etkezesi hozzajarulas a suliban, oviban a gyerekeknek.

Sok helyen az onkormanyzatnal ki van teve a kitoltendo kerdoiv, ha bemesz szedjel ossze minden ivet, vidd haza es otthon toltsetek ki, vidd vissza a szukseges papirokkal egyutt, aztan elbiraljak. A csalad havi bevetelere kivancsiak a kerdoiveken.

Esetleg a csaladsegitonel ruhat is kerhettek, es ott is van valami segely, erdeklodd meg ott.

2010. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!