Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi jut eszetekbe ha...

Nektek mi jut eszetekbe ha ilyet láttok pl. hogy koszos a babakocsi, le van nőve a gyerek körme, maszatos az arca, foltos a ruhája, stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 07:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell felkapni a vizet, de elég ritka, hogy 40 fok melegben egy gyerek a csöpögő fagyival ne kenné össze magát.Mindegy, örülj neki, de ne szólj meg mást emiatt, mert többségében nem ilyenek a gyerekek.
2014. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
Én nem a gyereket szólom meg, hanem a szülőt. Tisztán is lehet tartani a gyereket ha odafigyel a szülő.
2014. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mit csináljon, ha leeszi fagyival, letörlöm, de folt marad, kapjam össze játék közben és vigyem haza? Vagy például nagy kedvenc, hogy sárba ugranak és volt, hogy későn reagáltunk, akkor is rohanjunk haza? Mert van egy ilyen anyuka, aki nem játszani viszi a gyerekét, hanem ítélkezni. Gondolom a gyereked még egy csokit se evett önfeledten, mert folyamatosan törölgeted szegényt.
2014. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

A lenott kormot azert rendszeresen vagni kene. Ugyhogy erre az egyre talan azt mondom, hogy hanyagsag de a tobbi az nagyon sok mindentol fugg.

Nem mindegy, hogy honnan jonnek es hova tartanak amikor ezt az ember meglatja. Lehet fel napot egy toparton voltak, piknikeztek, a gyerekek ott pancsoltak, jatszottak, a babakocsit ide-oda lett tolva. Lehet eppen egy ilyen jol sikerult, gondtalan nap utan mennek haza egy jot furodni es tisztalkodni a babakocsit meg lemosni. Ne itelkezzunk amig nem tudjuk a teljes tortenetet mert 10-15 perc seta miatt lehet nem oltoztetik at a gyereket ha ugyis egybol megy a kadba otthon.

Errol pont egy eset jut eszembe. Kisfiamek bolcsodejebe nagyon jo kis programokat szerveznek. Van a gyerekeknek keksz sutes, zselevel jatek, kerteszkedes... Mind irto maszatosak lesznek. Pont egy anyuka panaszkodott par hettel ezelott, hogy a kislanya kabatja mindig saros es a nadragja is, neha maszatos. Na es? Nekem sokkal fontosabb, az, hogy a gyerekem jol erezze magat, onfeledten jatszon, majd ha megyunk bolcsi utan valahova atoltoztetem, lemosom az arcat. Otthon a rujat mossa a mosogep es van otthon furdokad. Nekem ne azzal foglakozzanak, hogy a gyereket makulatlan tisztasaggal adjak at. Elvezze az ott levo tevekenysegeket, legyen gyerek es majd a tobbit elintezem. Megis anyuka mit gondolt, amig a tobbi gyerek jatszik, kerteszkedik onfeledten addig a kislanyat ultessek felre mint egy himestojast, hogy megmaradjon a makulatlan tisztasaga? Atya eg!!! Nekem sokszor maszatos a kisfiam egy bolcsis nap utan. Az arcat letorlom de ha a ruhaja is maszatos azt otthon lecserelem, nem fogom egybol atoltozteni arra a 10 perc setara. Addig paran biztosan meglatnak amig hazaerunk es remelem tulelik a latvanyt.

2014. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
A legtöbb 2,5 éves gyerek tiszta. Majd térjünk vissza erre 2-3 év múlva, mikor màr nem leszel a sarkában egyfolytában, és a hasonló korú gyerekekkel játszik. Vagy, hogy hogy fog kinézni egy ovis nap után. Vagy ha nem egy gyerekre kell figyelned...kapásból nem lesz mindig patyolat tiszta.
2014. júl. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Írhat bárki bármit, nem érdekel. Nekem akkor sem fér bele, hogy a gyerek koszos legyen! Ha én nem vagyok koszos akkor a gyerekem miért legyen?
2014. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
Ha a babakocsi kereke koszos az más tészta,mint amikor már a színét sem látod a babakocsinak tiszta dzsuva,nem azért,de nekem mindig fontos volt,ha foltos lett,mert pl leette,vagy összesarazta lemostam, a köröm nem nő olyan gyorsan,tehát igénytelenségre vall,ha a gyerek arca maszatos,nos egy törlővel meg lehet törölni,tehát ha már épp nem eszik de anyuka nem törli meg az számomra lustaság és igénytelenség,az,hogy leette fagyival a pólóját nyilván látszik,mert más mint amikor látszik a gyereken,hogy mocskos nem két folt van rajta, hanem látod a ruháján a bőrén a haján,hogy bizony van rajta jócskán kosz réteg,számomra ez is igénytelenség,tehát ezekre nincs magyarázat anyuka lusta,anyukát nem érdekli hogy mocskos babakocsiban tolja az elhanyagolt mocskos gyerekét.Mielőtt lázadoznak,az,hogy homokos lesz a játszó vagy fagyis a ruhája az más dolog és bizony látszik a különbség.
2014. júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

2 lesz ősszel a lányom, 6 éves múlt a fiam. A kicsi nem tud még tökéletesen enni egyedül, de mégis ő a tisztább. A nagy egy hosszabb nap után úgy néz ki, mint a viccben: olyan koszos, hogy abban sem vagyok, megfelelő gyereket viszek haza. :D

A kérdésre válaszolva: Helyzetfüggő, mit gondolok. Ha oviba viszi így reggel, vagy orvosnál látom ezt, akkor nyilván úgy gondolom, nem figyel oda anyuka.

2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Az en gyerekem allandoan tiszta retek mikor jovunk haza a jatszorol, nem fogom 3 percenkent torolgetni, az hianyozna, hagyom hogy gyerek legyen. Koszos, vizes, homokos. Es nem egy neurotikus tisztasagmanias kis hikomat lesz belole.

Itthon a kertbe lemosom mielott a lakasba megyunk, nagy kaland.

2021. jún. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!