Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hónapos babával...

Szerintetek 3 hónapos babával milyen programot találhatnánk ki?

Figyelt kérdés
Itthon lesz apa egy hétig és gondoltam valami kis programot össze hozhatnánk, városban lakunk panelba így mindenképp szabadtéri érdekelne nyílván a sétán kívül mert az minden napos. Vagy lehet mégis marad az csak 3asban? :) Köszönöm Előre is.

2014. júl. 14. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is 3 hónapos a kislány, mi szinte mindenhová visszük. Voltunk már strandon, szabadtéri rendezvényen, stb. Csak felkötöm a hordozókendőt és bárhová mehetek, ahová kedvem tartja, a kicsim imád nézelődni onnan. Ha már fárad, akkor beteszem a babakocsiba és ott alszik egyet. Én nem szoptatok, ezért az etetéssel sem kell bíbelődni, nem kell bujkálni, talán ebből a szempontból nekem könnyebb.

De szerintem, az a fontos, hogy együtt legyetek, érezzétek jól magatokat és egymást, és ehhez nem feltétlenül szükséges bármilyen extra program. :) Mi néha csak összebújunk hármasban és az olyan jóó. :)

2014. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen nálunk is kislányom nem anya tejes így igen könnyebb a helyzetünk. Köszönöm akkor merek bátrabban találgatni :) Minden jót!!
2014. júl. 14. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezen az oldalon szoktam nézelődni,hátha találsz valamilyen közeli túra útvonalat,amit egybe lehet kötni pl piknikezéssel is,a baba meg alszik a babakocsiban vagy hordozókendőben.Ha van étterem a közelben,még a vizet is megmelegítik a tápszernek.


[link]

2014. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még mi is mindehová vittük, jókat aludt és semmi gond nem volt vele.
2014. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a kislányom, 2 hetes kora óta mindenhová jön velünk... 2 hónapos kora óta hosszabb időre is elmentünk, pl kis túra, 3 hónapos volt mikor Balatonnál voltunk (persze nem fürödtünk benne)mentünk fürdőbe, pancsizott is kicsit! Tegnap meg épp hajókáztunk Visegrádra ott sétálgattunk és hazavonatoztunk :D Voltunk rendezvényeken is, de ő a hangos zenét/beszédet nem szereti, így azokat max messziről meglessük!
2014. júl. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!