Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani 13 éves...

Tudnátok ajánlani 13 éves lánynak való programot úgy hogy van egy 2 és fél éves is aki természetesen velünk tart?

Figyelt kérdés

Jön hozzánk Budapestre nyaralni a rokonkislány.Szeretnék szórakoztató tartalmas programot neki.De az én 2 évesem is bírja a menetet.A strand oké csak az időtől függ.Állatkertben most voltunk.Semmi ötletem.

Köszönöm a segítséget.


2014. jún. 20. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidámpark.
2014. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Youknowwho ***** válasza:
A vidámparkot bezárták szóval valami mást kéne kitalálni pl. múzeum
2014. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatkert? :)
2014. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mozi, cirkusz, Aqua park én is 13 éves vagyok és ezeket a helyeket látogatnám meg nagyon szivesen.
2014. jún. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
CsoPa, Szentendrei Skanzen... Holnemvolt parkba külön az állatkerttől flenül is be tudtok menni. Labirintust nem tudom, h megnyitották-e újra, nézz utána. Labirintus mellett Sziklakórház... Tropicarium
2014. jún. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Állatkertben most voltunk,moziba nem tud ülni egy 2 éves a múzeumban sem tudom lefoglalni.A fürdő és a strand oké,de mint írtam időjárás függő.
2014. jún. 20. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Újpesten a Tarzan park, esetleg a Minicity (bár ez inkább a kisebbnek élmény).

Budakeszi vadaspark, Veresegyházi medvepark, Városligeti tónál séta, kacsaetetés, ott is van jó kis játszótér, Margitsziget (ott is van pl. elektromos kis szigetjáró kisautó vagy bérelhettek lábbal hajthatósat is).


Budai kisvasút, fogaskerekűzés odáig- Várba felmenni a siklóval- nézd meg a MÜPA honlapját programokért (vasárnap pl. ingyenes gyermekprogramok is vannak- nyáron nem biztos), esetleg Milleránris parkban valami.


Ha nagyon rossz idő lenne, sima látogatói vagy regisztrációs jeggyel (ingyen) el tudtok menni a Szabó Ervin könyvtárba- a gyermekkönyvtár rész nagyon szép, rengetek "könyvturáló" doboz is van, le tud kicsi is, nagy is heveredni egy babzsákra vagy egy sarokba- engednek lapozgatni, olvasgatni- szokott lenni szombatonként játékos könyvbemutató, de voltunk már társasjátékbemutatón is (ott is piciknek is, nagyoknak is vannak mindenféle társasok)- a nagy addig átmehet a médiatárba is, ahol a kirakott számítógépeken hallgathatja a kiválasztott cd-t vagy dvd-t nézhet- tényleg hatalmas és nagyon "modern" a kínálat.


Nem tudom, hogy mikor megy hozzátok a rokonkislány,de tart még a hajógyárin a Gyermeksziget rendezvény is.


Nagy élmény lehet mindkettőjünk pl. egy vásárcsarnok vagy Bosnyák téri piacozás is (lángossal stb.), majd közös főzés, palacsintasütés stb.

2014. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget!
2014. jún. 20. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!