Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van vki Inárcsról v. Kakucsról?

Van vki Inárcsról v. Kakucsról?

Figyelt kérdés
Fontolgatjuk, h oda költözünk, úgy tudom sváb község, én is sváb faluból származom. De ezen kívül semmi személyes tapasztalatunk nincs róla, csak amennyi a honlapjukon van. Érdekelne, hogy milyen a bölcsi, óvoda, iskola, milyen a közlekedés Budapestre, és még minden olyan dolog, amit fontosnak ítéltek. Előre is köszönöm!
2010. jan. 7. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

nem onnan hanem a közelből való vagyok. őszintén szólva nem tudom, hogy inárcs v kakucs sváb község lenne -e( megpróbálok utánajárni) de az utcák, porták nagyon rendezettek, vonattal lehet utazni ami a nyugatiba megy. viszont újhartyán ezer % sváb falu és nem sokkal van odébb mint kakucs. arról tudok írni: óvoda nagyon szép felújított épület németre tanítják a gyerekeket, rendezett utcák, összetartó közösség, van szép játszótér, mellette lovarda, ott már nem jár vonat csak busz, M5 autópálya mellett van. kolléganőm ott lakik és épp a minap gondolkodtam rajta, hogy gyereknevelés szempontjából milyen jó. sok a bál, viszont egy kamasznak már lehet, hogy kicsit uncsi hely. van kakucsi munkatársam majd kikérdezem és jelentkezek. addigis ha valami még eszedbe jut kérdés írj.

2010. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az eddigieket is köszi!!!
2010. jan. 7. 17:49
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én inárcsról vagyok.

Ezt még nem hallotam, hogy sváb lenne. De van neki egy története az biztos :D Az biztos, hogy középkori. Lehetséges, hogy a 10 falunként 1 templom település része lehetett.

Pestre eljuthatsz vonattal és busszal. A busz a Népligetbe megy. Autóval pedig az M5-ön keresztül vagy ócsán keresztül (ott az egyszerűbb, de akár dabasnak is mehetsz) lehet menni, ha nincs autópálya matricád.

Ovódából van 2. De még azon kívül is van valami más ovóda szerűség. Pontossan utána kellene nézni. Iskolából is kettő. Az egyik az alsó tagozatos a másik a felsős.

2010. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

első vagyok. szóval megkérdeztem a kakucsi kollégámat is és azt mondta, hogy bár élnek svábok kakucson, de kevesen, és inkább újhartyán az ami tipikusan sváb település. szóval jól mondtam :)

2010. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Helló!Én Kakucsról vagyok!
2010. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok, esetleg most valaki a környékről?

Szintén éppen tervezzük, hogy Inárcsra, vagy Kakucsra költöznénk - elsősorban általános iskola (költözéskor kezdene 1. osztályba a gyermekem), játszóterek, programok, emberek (közösség), kisebbség jelenléte, közbiztonság, szórakozási és vásárlási lehetőségek érdekelnének.

Nagyon köszönöm, ha esetleg valaki tud friss infókat!

2015. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali én inárcsi vagyok! :D
2017. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!