Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után is maradjon nő az...

Szülés után is maradjon nő az anyuka, igen, de mitől lettél anya szülés után?

Figyelt kérdés
Szerintem attól nem anya valaki, hogy lett egy gyereke. TE mitől érzed magad másképp mióta gyermeked lett? Mitől lettél édesanya szülés után?
2014. júl. 9. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a figyelem megoszlik.Eddig csak a férjemre összpontosítottam, most meg a picire is kell figyelni, gondoskodni róla.Eddig mehetett az ember moziba, szórakozni stb most meg mivel édesanyává édesapává váltunk, megfordult a sorrend.Ez így természetes.
2014. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én attól lettem anya, hogy lett egy gyerekem.


"Mielőtt Anya lettem nem ismertem az érzést, hogy a szívem a testemen kívül dobog" :)


nekem már 4,5 éves a gyerekem, egész nap dolgozom, ő oviban van, majd játszótér, főzés, fürdés, vacsi...


szóval az más mikor még itthon voltunk együtt, akkor lehetett írni nagy szavakat, hogy gondoskodom róla, játszom vele, nem csak a férjemre figyelek, de mikor már vissza kell menni a régi életbe úgy, hogy ő is ott van, azért már másról szól az anyaság :)

2014. júl. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van gyereked anya vagy,tehát szerintem utána leszel anya,hogy megszületett a gyereked.Anya attól anya,hogy gondoskodik a gyerekéről,foglalkozik vele,szereti,emellett megmarad nő és feleség is ugyanis a gyereknek arra is szüksége van testileg lelkileg elégedett legyen az anyja az apja,szerető családban nőjön fel,és ha az anyuka saját magát, és az apukát nagy ívből letolja az a házasság megpecsételődött.
2014. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!