Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha betegek...

Mit csináltok ha betegek lesztek és nincs aki segítsen?

Figyelt kérdés

Beteg lettem,szerencsére anyum 2 napig itt tudott velem maradni és a 21 hósommal,de még mindig alig van erőm.

Étvágyam nuku,már a lépcsőzés kifáraszt..


2014. jún. 26. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, meg fogsz gyógyulni anyu nélkül is. A gyógyszereket azért szedjed, igyál sok folyadékot. Mihamarabbi gyógyulást kívánok, anyukádnak is jó egészséget :-)
2014. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
erőt veszek magamon,nekem senki nincs a férjemen kivül aki segitene(munka után) ha nincs más lehetőség muszáj menni és csinálni,esetleg ami olyan azt halasztom ha nem sürgős és csak a nagyon fontos dolgokat csinálom,gyerek,főzés,mosogatás
2014. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmit, erőt veszek magamon és zombi üzemmódban csinálom, amit muszáj.többször voltam már ilyen szituban, két 3 év alatti gyerekkel.
2014. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vegetálok és a túlélésre játszom :)igaz, engem most "csak" a havibaj gyötör, de szülés óta nekem rettenetesen fáj, görcsöl a méhem és a császársebem is, így kínszenvedés a mai nap is, de muszáj végezni a dolgomat. nekem még kétszer alszik a lányom, mindkétszer lefekszem vele aludni, próbálj meg te is pihenni amikor a kicsid alszik. igyál sok folyadékot, c-vitamin, tea! jobbulást!
2014. jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat !

Vettem be már vasat is,c-vitamint is,és magneB6-ot

A fejem még így is szédeleg,de próbálom kihasználni amikor leülhetek 5 percre is.

Köszi a támogatást :-)

2014. jún. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!