Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, miket csináltok...

Anyukák, miket csináltok addig, amíg a babátok alszik? Konkrétumok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Mennyi idős a kicsi és mennyit alszik?
2014. jún. 5. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kètszer kèt órát alszik napközben,de. ès du. Amíg alszik addig tanulok,egyetemre jàrok mellette,nèha neten olvasgatok. Fèl èves.
2014. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 hónapos,egyszer 1,5-2 órát alszik,olyankor gyorsan ellátom a jószágokat,mert tőle inni sem lehet előttük hagyni,ugyanis belelép,kiborogatja,megissza,megeszi... felmosok,összerámolom a sok szemetet,amit csinált,tv-zek,netezek,vagy semmit nem csinálok,alszok én is.
2014. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos.

Reggel reggelizem, kávézok, feldobom a kaját, mosogatok, reggelit adok a nagyobbnak, öltöztetem, mosást indítok.

Délelőtt van egy fél-egy órás alvása, akkor főzök, teregetek, összeszedem a játékokat, felmosok, mosogatok, mosogatógépet indítok, vasalok, mikor mit.

Ebéd után van egy nagyobb alvása a nagyobbnak, az 2-3 óra, amikor alszik a pici is párhuzamosan, az az én időm, olvasgatok, netezek, intézem a privát ügyeimet.

Délután sétálunk, vagy a kertben molyolok, amíg a kicsi alszik a babakocsiban, a nagy játszik vagy "segít".

2014. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tanulok.
2014. jún. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam alszik, ez kb két óra, na, akkor én semmit nem csinálok. Itt ülök a gép előtt, csak ilyenkor van rá időm. Olvasgatok, játszok.
2014. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 H.Orsolya ***** válasza:
Nekem 2 éves a fiam. Kb 1-1,5 órát alszik ebéd után. Addig általában ide ülök a gép elé és megnézegetem a dolgaim. ( Mellettem nem lehet bekapcsolni a gépet. mert rögtön kitúr) Ha esetleg több dolgom van a nap folyamán, akkor azt csinálgatom
2014. jún. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1x alszik 1,5-max 2 órát. Főzök, közbe megy a gép olvasgatok netezek, vagy vasalok.1,5 éves a fiam.
2014. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3honapos.3*alszik 1orat kb.

altalaban eszek,probalok rendet rakni,mosogani es neha egy icipicit pihenni.:-)

2014. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!