Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen mosóport, öblítőt...

Ti milyen mosóport, öblítőt használtok?

Figyelt kérdés
Hiába mosok, úgy néznek ki a ruháink mintha ki sem mostam volna őket(Ariel mosókapszulát, Perwolt próbáltam).A fehér ruhák pár használat után elszürkülnek. Ti mivel mostok?
2014. jún. 9. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tomi gyerekruha mosó, + érzékeny bőrre való öblítő.
2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bonux folyékony mosószert, kék és piros Silannal öblítek.

Szerintem első körben tisztítsd ki a mosógépedet, fél kg trisót arányosan elosztva mindhárom helyre, tömve! 90 fokon, hosszú programmal üresen indítsd el, a mosószerhez, szerintem egy dl-es pohárnyi mosószádát tegyél, és szépek lesznek a ruhák! Ariel sok esetben nem jobb, mint a hagyományos mosószerek, engem kicsap pl. a Dosia, de én Bonuxxal és Tomival mosok általában.

Fehéreket áztatni is szoktam, ahogy a törölközőket (kis ideig Clorox-ban vagy Clormax-ban, ugye ez gyakorlatilag a 'finomabb hypo', és a fehérneműinket is, majd pedig egy 1,5 órás programmal mosom.

2014. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tide mosópor, C. öblítő.


[link]

2014. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dreft baby plusz silán sensitiiv öblitő plusz vanis. Hát nem lesznek ék tiszták a ruhák, van hogy 2szer mosómedve ki mire tiszta lesz. Valamelyik nap megunták és az én ariel mosószeremmel mostam kis ruháit a fiamnak. Minden patyolat tiszta lett, egy folt se maradt.
2014. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsánat de telefonról írtam. Szóval a dreftől nem lesznek tiszták a ruháit.
2014. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 9. 22:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig az ariel nagyon bevált. Gyönyörűek lettek tőle a ruhák.
2014. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hány fokon mostok fehér gyerekruhát? A 40fok+Ariel nem viszi ki a sáros foltot sem.
2014. jún. 12. 10:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerek ariel vált be, gyönyörűek lettek a ruhák.
2014. jún. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 40fokon bonuxxal.
2014. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!