Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bosszantó, hogy sok szülő...

Nem bosszantó, hogy sok szülő beleállítja cipőstül a gyereket a bevásárlókocsiba? Mi meg oda az ételeket rakjuk.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 19:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj neked hány gyereked van?Mert ha van 2 legalább akkor meg kellene értsed,hogy másképp nem lehet gyerekekkel vásárolni.Nekem 3 van.Na meg aztán mind a 3 gyereknek vigyek kulon cipot,nem elég nekem a sok csomag + a gyerekek.Hát ne haragudj,de ennél mocskosabb dolgok kerulnek a szervezetedbe akaratod ellenére,kulonben is minden élelem be van csomagolva.
2010. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
40%

Hát kedves Kérdező a sok gyermekes anyukákat nem tudod meggyőzni.

2 gyermekem van, nem is kellene több. Én nem tudnék mindent megoldani ennyi gyerekkel.

És az tény, hogy mindig erre fogják a dolgokat bármi is legyen a téma.

2010. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
46%

Tetszik-nem tetszik,több gyerekkel máshogy zajlik az élet,mint 1-2 gyerekkel.Nehogy már bocsánatot kelljen kérnem a gyerekeim száma miatt...Nem minden többgyerekes család putris segélyleső-elég utálkozó hangnemetek,tudja akire vonatkozik-,de vannak olyan helyzetek,amit a gyerekek számából adódóan máshogy lehet csak megoldani.Nevetséges,hogy papucsot meg váltócipőt hurcoljak magammal ,majd ha ez lesz az egyetlen higiéniai probléma a boltokban,isten bizony viszek a gyereknek nyuszis mamuszt.

Egyébként én is mondhatnám,h igénytelen aki a felvágottat a boltban rátett papírral teszi be a hűtőbe,és aztán onnan a vacsoraasztalra,de nem mondom.Mondhatnám,h aki képtelen egy kenyeret úgy zacskóba rakni,h az benne is maradjon,az kérjen szakértő segítséget a csomagoláshoz,de nem mondom.Én nem személyeskedem,nem siránkozok,csak egyszerűen leírtam,h egynél több gyerekre nem gondolnak a boltokban,ezért az ember kénytelen úgy megoldani ahogy tudja.És mivel biztos vagyok benne,h ez nem fog változni a közeljövőben-viszont az élelmiszerrel sem fognak továbbra sem kesztyűs kézzel bánni a boltokban,marad ez a megoldás.

Ja,és remekül működik az emberi természet,mert könnyebb egy másik anyára fújni,mint inkább abban próbálni eredményt elérni,h az élelmiszer emberi fogyasztásra alkalmas állapotban kerüljön be a polcokra...

2010. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Az igényességre, higiéniára mindenkinek törekednie kellene. És nem csak otthon. A tescos raktárban dolgozótól kezdve a kisgyerekes anyukákon át a háztartást vezető és használó emberig valamennyiünknek.


De, addig, amíg kifogásokat keressük és egyúttal másokra mutogatunk, plusz az igényszintünk is csak saját magunkra terjed ki, addig nagy változás valóban nem várható.

2010. jan. 3. 13:07
 25/30 anonim válasza:
36%
Sziasztok! Gondoljatok abba is bele,hogy honnan hozzátok a kocsit bevásárlásnál! Kint van az esőben,fagyban,sárban,gépkocsi kipufogó füstben! Én egyszer sem láttam,hogy lemosták volna a bevásárló kocsikat! Ha valakit ennyire idegesít,hogy benne vannak a gyerekek akkor használjon kosarat,bár szerintem azok se tisztábbak,pedig nem rakják bele a gyerkőcöket!
2010. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
36%

Ne haragudj,de attól,h a szaros,sáros,mocskos kocsiba mezítláb teszem a gyereket,az nem lesz tisztább.

Ez megint egy felfújt probléma,h a bezzeganyuka jól ki tudja osztani aki nincs úgy belemerülve a környezete sterilizálásába mint ő.Vigyél magaddal szatyrot,pakolj abba,akkor nem kell érintkezned a kocsival,aminek egyébként a legelenyészőbb baja egy gyerek lába.

2010. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
60%
az én babám még csak 9 hónapos, háti hordozóval vásárolunk már most. ezt akár 3-4 éves koráig tudom használni. 3 éves gyerek meg már ne üljön a bevásárlókocsiban. én egyetértek a kérdezővel, szépen meg lehet oldani. attól meg aztán végképp falra mászok, ha 6-7 éves gyerekeket látok a kocsiban. azokkal nincs gond, akik a direkt erre szánt ülőkét használják, de a kocsiban szerintem se üljön. engem nem az élelmiszerek higiéniája aggaszt, hanem az, hogy egyszerűen nem az a funkciója, aztán kész.
2010. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
37%
Ez nem bosszantó...de te igen..kényes úriasszony aki mindenkinek parancsolni szeretne!Majd otthon apukának meg a gyereknek jó???
2010. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Hát igen, sokkal könnyebb támadni, leszólni, beszólni, mint elgondolkodni a kérdésen és azon, hogy esetleg van benne valami? Á, nem, mert akkor el kellen fogadni, hogy valamit csinálhatnék máshogy is! Ott még nem tartunk, sajnos.


Egyébként, ha annyira "koszos, szaros" lenne a kosár, senki nem pakolna bele, vagy már sorozatos megbetegedések történtek volna.


Egyébként, ha valamit piszkosnak gondolok és még én is tovább rontom az állapotát, akkor ez engem nem ment fel, igaz?


Csak abban reménykedem, hogy az itt válaszolóké nem az általános közvéleménnyel megegyező. Sziasztok!

2010. jan. 5. 19:26
 30/30 anonim ***** válasza:
46%

"Egyébként, ha annyira "koszos, szaros" lenne a kosár, senki nem pakolna bele, vagy már sorozatos megbetegedések történtek volna."


Válaszoltál saját magadnak...:)

2010. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!