Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem bosszantó, hogy sok szülő...

Nem bosszantó, hogy sok szülő beleállítja cipőstül a gyereket a bevásárlókocsiba? Mi meg oda az ételeket rakjuk.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 19:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
talán bosszantó, de szerintem meg addig örülj, amíg nem látod, hogy hol tárolják azokat az élelmiszereket, milyen helyen sütik a péksütiket és milyen kézzel fogják meg a húsokat.
2010. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Erre még nem gondoltam. Inkább azt nem értem, miért nem használják zat az ülést, amit direkt azért raktak a bevásárlókocsira. Amikor még én voltam oylan idős, akkor csak ott utaztam.
2010. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%

Előfordul olyan szerencsétlen szülő,aki nem tudja hova tenni 2db egykorú gyerekét,és máshogy nem tudja megoldani az együléses bevásárlókocsiban való utaztatást.Elnézést kérek mindenkitől emiatt.

Én a kocsiban becsomagolt ételeket szoktam szállítani,de lehet,h csak nem találkoztam még csomagolás nélkülivel.

2010. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Én mindig beültetem a helyecskébe. :)

Engem is zavar, de persze, ha 2 baba van akkor érthető, de sokszor csak egy van és nem a helyén ül, hanem dűlöng a kocsiban. Én őket féltem nem a becsomagolt lisztemet.

2010. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
65%

Tudomásom szerint az étel minden esetben be van csomagolva, azt meg nem esszük meg ugye...a péksüteményt, kenyeret, gyümölcsöt zöldséget is zacskóba tesszük...

Én meg attól kaptam idegrohamot, amikor a fiam benne ült a kocsi részben de még csak 1 éves volt és akkor még nem járt, nem állt,(mert ott elvolt az ülésből meg ki akart dőlni folyton)..és enni lehetett volna a cipője talpáról , és beszóltak egyszer kétszer hogy miért teszem bele a gyereket...

Hát nyilván mióta megy, már nem teszem oda, de a sok okos ember gondolta majd jól megmondja a tutit..

2010. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%

hat szamomra semmi bosszanto nincs ebben, bocsi:)

oszinten szolva barkivel elofordulhat h a gyereke nincs nyugton epp akkor epp ott,de vasarolni kell ES sajnos nincs kire bizni akkor.. ha azzal elvan h a kocsiban gyalogol am tegye.. volt szerencsem mar latni hogy taroljak az eteleket... na az sokkal jobban zavar :)

2010. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Nem jártál még a tesco raktárnak nevezzett udvarában, és addig jó
2010. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
Jobb, mikor a mosdatlan nemzetiségiek fogdossák össze nemcsak a kocsit, hanem pl. a zsömlét, amit megveszel???
2010. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
ÉN soha nem tettem bele a fiamat a bevásárlókocsiba. De nem bosszant, ha valaki ezt teszi.
2010. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Ja, aztán szólj be annak is, aki mondjuk virágföldet, tápoldatot, kutyakaját, stb. pakol a kocsiba, mert éppen azt vesz... Még ilyet!
2010. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!