Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megosztanátok velem a tapaszta...

Megosztanátok velem a tapasztalataitokat ebben az intim kérdésben?

Figyelt kérdés
5 hete szültem gátmetszéssel és tegnap, szilveszter éjjel úgy döntöttem, hogy készen állok az első együttlétre a párommal. Így is nagyon féltem, hogy fájni fog-e, de mikor élesre fordult a helyzet, teljesen leblokkoltam, csak arra tudtam gondolni, hogy "fáj-fáj-fáj, túl szűk vagyok, nem fér be a párom" és abbamaradt a dolog, annyira görcsöltem a "sikeren"... Szerettem volna végre több hónap után igazi örömöt nyújtani a páromnak, de nem ment... Mind a ketten hatalmas étvágyúak vagyunk, nagyon szerettünk volna egy jót szexelni, de félbe kellett szakítanom a feszítő érzés miatt... Aztán fél óra múlva a párom kezdeményezett, hogy jól ellazítson és el sem hittem, hogy sikerült! És nagyon jó volt, utána alig tértem magamhoz! Nem figyeltem annyira "odalentre", inkább az élvezetekre. Nálatok is ilyen döcögős volt minden? Én leizzadtam az első sikertelen próbálkozásnál!
2010. jan. 1. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk simán ment minden, igaz, akkor már túl voltunk a kontrollon (szabira ment a dokim így 5 hétre mentem), és ő jól megnyunyurgatott, hogy fájnak-e a varratok. Így tudtam, hogy fájni nem fog. Nekem inkább azzal volt a bajom, hogy aggódtam a másik szobában szuszogó kis csodalény miatt :)

Mondjuk ez az aggodalom a mai napig tart, bár rendes gyerek, és sose szakított minket még félbe. Azóta már hat hónapos.

Nekem nedvesedési gondjaim voltak terhesség alatt meg előtt is, és nem változott a helyzet, szóval nálunk a síkosító mindennapi vendég. De más bajunk nem volt kopp-kopp

2010. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerencsés vagy :) nekem kb fél év után lett élvezhető az együttlét, addig maga volt a pokol, mintha mindjárt szanaszét szakadnék :(
2010. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a fiam 10 honapos, kb masfel ket honapja razodtunk ugy ahogy vissza az "eletbe". a mai napig is kell az ellazulas...az hogy apa nagyon kedves legyen...de utana jo...sot neha van hogy nagyon jo :)
2010. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

8héttel a szülés után volt az 1.próbálkozás,hát én rosszabbra számítottam :-)

igaz síkosító kellett,de nem volt vészes.nem maga a szerve okozott kellemetlenséget,hanem mikor az ujjával próbált kényeztetni.Az nagyon érzékenyen érintett.és az is hogy a melleimet valahogy nem "engedtem" át apának.Az a fiamé-állandóan ez volt a fejemben.

meg igazándiból a kedvel volt gondom,míg szoptattam(9hónapig) nem nagyon volt ihletem.De utána úgy megjött,hogy 1 hónap múlva megfogant a tesó.Aki most itt mocorog a pocakomban :-) 19+4hetes :-)

2010. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!