Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 0-25 kg-ig való gyerekülésbe...

0-25 kg-ig való gyerekülésbe beletehetek újszülött babát? Vagy inkább hordozó?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
2009. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi...
2009. dec. 31. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

de most mit nem értesz rajta?

0 kg-tól, tehát újszülött kortól használható, vagyis bele lehet tenni - arra való

2010. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod de olvasom több helyen, hogy ekkora ülésbe 5-6 hós babákat raknak csak bele addig hordozó.

Na mindegy majd meglátom...most már megvan az ülés is és van hordozó is.

2010. jan. 3. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne tedd bele, olyan picike lesz,teljesen elveszik benne! sztem nem biztonsagos,akkor se ha bele lehet tenni. az en lanyom a hordozoban is elveszett 0-13kgos ban..

pedig majdnem 4kgval szuletett.. :)

2010. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg kicsi a gyerek előnyösebb a bébihordozó. Ezt pont erre találták ki.
2010. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg jó születéstől, én megnéztem egyet boltban, szerintem még jobban is fekszik benne, mint a hordozóban.

DE:

Az ülést nem veszed ki az autóból, a hordozót viszont igen. Mi úgy jártunk boltba, hogy a hordozóval rátettük a gyereket a kocsira, akár aludhatott is.

Most szívunk, mert a hordozót kinőtte és ülésre váltottunk, de stabilan nem ül még és így a bevásárlókocsiba sem ültethetem, marad a kenguru...

Ezt is vedd figyelembe szerintem.

2010. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vásárláshoz praktikusnak tűnik a hordozó, de egészségtelen, bármelyik ortopéd orvos megmondja. Csak addig szabad benne lennie, amíg nagyon muszáj, egy huzamban max. 3-4 órát. Ezt is vedd figyelembe. Ha autóztok, időnként ki kell venni.
2010. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: nem 3-4, hanem 3/4, azaz háromnegyed órát.
2010. jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) A hordozóról én is hallottam, hogy nem egészséges a picinek ha sokat van benne...hát majd még eldől, hogy lesz köszönöm szépen és jó babázást mindenkinek:) BUÉK!!!
2010. jan. 4. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!