Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért önző a párom? Nem...

Miért önző a párom? Nem akarja, hogy vendégségbe menjek a babával.

Figyelt kérdés
Három hetes lányomat szeretném elvinni vendégségbe a hétvégén. Délelőtt mennénk és majd délután jönnénk haza. A kicsi bárhol elalszik. Párom hallani sem akar róla. Szerintetek irígység van a dologban?
2014. máj. 21. 08:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinném. Bár nem tudom mennyire nyugis a baba, de azért ha sokat sírdogál és sétálgatni kell vele, hogy megnyugodjon stb. szóval gondolom a vendégség nem ebből kéne hogy álljon.

Ti is jobban ki tudtok kapcsolódni ha nem viszitek, legfeljebb hamarabb eljöttök.

A másik, hogy mindenki a babátokkal lesz elfoglalva, és gondolom nem ezért hívnak vendégségbe, hogy azt hallgassák a többiek végig, hogy jajjjj de cuki meg jópofizzanak a babátoknak. Ha ilyet szeretnél hívd át őket babanézőbe még ajándékot is kaphattok :) de más vendégségét ne rontsd el azzal, hogy sírdogál a baba, büfizik, kakil, szoptatod.......

2014. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
19%
Szia! Hàt az èn fiam tavaly àprilis 14.-èn született május 1.-jèn fözni voltunk vizparton (2 hetes volt akkor) . Ja màjus 3.án meg ballagási vacsin voltunk ètterembe.eszembe se jutott h nem megyünk el vagy h vmi baja lenne a gyereknek :)
2014. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
76%
Megkérdzhetem, hgy a kicsit abban a röpke fél napban miben óhajtod tárolni? A hordozóban? Vagy majd lefektetd a franciaágy közepére? Esetleg viszed a kiságyat?
2014. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Én se mennék. Fél napra ráadásul. Ezalatt többször meg kell szoptatni, altatni, kakis pelust cserélni. A sírásrol nem is beszélve. Nekem kellemetlen lenne igy vendégeskedni. Másrészt a babának se jo és ne tevesszük össze a FRISS levegőt amikor kivisszük a babát egy vendégsereggel. Nem sétálni kell vinni a babát hanem LEVEGŐRE ennyi idős korban. Nekem a gyerekorvos mondta így szo szerint.
2014. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!