Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Missed ab-ot kinek hogy...

Missed ab-ot kinek hogy sikerült feldolgozni?

Figyelt kérdés
Már eltelt több, mint 2 hónap, de még mindig padlón vagyok :((
2009. dec. 28. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A 4. hónapban kezdtem helyrejönni. De sokat nyomott a latba, hogy akkor már próbálkozhattunk, hormonvizsgálatokra jártam, stb....szóval folyamatban volt valami. Több mint 6 hónapja volt, de még mindig rámtör néha, a legváratlanabb pillanatokban. Úgy érzem, majd akkor fogok felejteni, ha összejön újra a baba. Addig csak előre nézek, ami történt pedig olyan, mintha bezártam volna egy üvegdobozba, amit mindennap látok, de próbálom nem kinyitni.
2009. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem az új babával sikerült. Tavaly decemberben vesztettem el a terhességemet, kb. február közepéig voltam én is padlón. Nekem nagyon sokat segített egy egy verőfényes nap, akkor mindjárt jobb volt a hangulatom. Most decemberben már annyit rugdosott a pocaklakóm, hogy eszembe sem jutott a vetélésem az első évfordulóján, csak utána vagy 2 nappal.

35 hetes kismami

2009. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aznap sirtam mikor megtudtam,majd kegyetlenül összeszedtem magam,már akkor tudtam kell az erőm és nem adhatom fel.Visszamentem dolgozni és vártam mikor probálkozhatunk ujra.Hamar sikerült,és mégegyszer akkor kezdtem el pityeregni,mikor március 31.-ére irtak ki szülni.Március 31-én volt a missed abortuszom.Igaz március 20.-án megcsászároztak,de a mai napig hiszem ez nem volt véletlen egybeesés.
2009. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mondhatom, hogy feldolgoztam. Már van azóta egy 10 hónapos fiam, de mégis eszembe szokott jutni az első.

Akkor lett lényegesen könnyebb, amikor megszületett a fiam.

2009. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

www.angyalokszulei.hu

Nekem ez sokat segített.Nekem a terhességem 36. hetében halt meg az első babám.Szerencsére hamar beköltözött a második pocalkalóm,aki most itt szuszog a kiságyban.Sok erőt,kitartást és csak előre tekints.Tudom,h ezt nem lehet felejteni,de muszály tovább lépni,mert különben beleőrülsz.

2009. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!