Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki vágyott vissza dolgozni...

Aki vágyott vissza dolgozni mert nem érezte otthon jól magát és türelmetlen volt, annak segített, h újra munkába állt?

Figyelt kérdés
Így is minden nap egy rohanás, viszont már nagyon idegbeteg és türelmetlen vagyok, hamarosan megyek dolgozni, viszont gyomoridegem van ha arra gondolok, hogy milyen keveset látom majd a két évesemet (4re érek haza).
2014. máj. 9. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a környezet váltos segített.... viszont én is keveset látom a gyerkőcöt :( fél 7kor indulok, 5re érek haza :( próbálom a hétvégéket úgy alakítani hogy együtt lehessünk a legtöbbet. Viszont ahogy nő a gyerkőc egyre jobban el fogja fogadni, hogy távol vagy és kevesebbet fogja igényelni az együtt létet. persze a ragaszkodás, kötődés továbbra is megmarad ;) (legalább is nálunk így van) gyerkőc 7 éves
2014. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!