Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónaposan babátok meg tudja...

6 hónaposan babátok meg tudja különböztetni az idegeneket a hozzá közel álló emberektől? Baj ha babám nem fél senkitől, mindenkire vigyorog?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 15:55
 1/4 KicsiiAníí válasza:
Szerintem nem baj , énkisfiam is mindenkire nevetett . Mikor már nagyobb lett meg tudta külömbözteteni őket, nekem aztmondták, hogy mindenkiben játékot " lát. :):) jó ha barátságos. :)
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia az én babám most lett 5 hónapos, ő is mindenkire vigyorog és gagyog is hozzá. Néha van egy szünet várja hogy aki odajön hozzá mosolyog-e. De itthon nekem és az apukájának sokkal nagyobb vigyorgást és dumálást vág le. :D Mindenki más vehemencijájú, azt olvastam a 8 hónap körül kezd félni, tartani idegenektől, de az is gondolom baba függő :D
2014. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod! A 8 hónapos kislányom is ilyen barátságos,bár most már kb. 2 hónapja kell egy kis idő,míg idegen társaságában is feloldódik,de akkor bárkivel elvan,akár a karjában is,csak,ha nyűgös kellünk kimondottan mi szülők neki. Minden baba más és más,mind habitusra,mind pedig fejlődésben. Nemsokára ez azért változni fog valamelyest,a szeparációs szorongás, a kötődés azért minden babában kialakul,de a mértéke egyéntől függő. Neki van még erre ideje,ne izgulj,inkább légy büszke rá,milyen "jó" baba :)
2014. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 7 hónapos, ha idegen megy hozzá beszélni, nagyon sír addig, ameddig látja.

Nem igazán aggaszt, hiszen most pont abban a korban van, mikor ez elfogadott, megkülönbözteti az "ismerősöket" az idegenektől.


Nagyon keveset síró babám van, szóval ilyenkor csak mosokygok, hogy cuki:D

2014. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!