Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg fogom tudni különböztetni...

Barbara2012 kérdése:

Meg fogom tudni különböztetni a jósló fájást az igazi fájástól? (38 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
Most is szokott görcsölni a hasam elég hosszam, de rendszertelenül. Tudni fogom ,hogy mikor kell indulnom?
2013. máj. 30. 15:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A jóslót hiheted igazinak, de az igazit nem fogod összekeverni a jóslóval, sokkal-sokkal erősebb. Na meg az igazi fájás rendszeresen jön, ha már egy ideje jóslózol azért érdemes mérni az időt, hátha :)
2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg erősebb lesz ,hogy tutira felismerjem. :-) 1-2 óráig szokott fájni utána semmi. Örülnék neki ha épp NST-én lennék és nem engednének már haza. Ott biztos jó helyen lennék.
2013. máj. 30. 15:35
 3/21 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a jóslót nem nagyon lehet összetéveszteni az igazi fájással. Ezek rendszeresen jönnek és erősek. Én például, amikor már görnyedtem fájás alatt biztosan tudtam, hogy itt az idő. Könnyű szülést kívánok.
2013. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a szüléstől egyenlőre nem félek, (majd ha , ott leszek biztos fogok) inkább attól hogy nem fogom tudni ,hogy mikor induljunk.
2013. máj. 30. 15:48
 5/21 anonim ***** válasza:

Én 3 hete már hogy jóslózom. Változó nálam van hogy pár napig semmi van hogy 1 nap 4x is. Semmi jele a szülésnek.

39+3hkm

2013. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, ha jóslófájásra beveszel 2 db magnézium tablettát és elmúlik, akkor még nem szülsz. De hidd el, ha 10 percenként jönnek a fájások, érezni fogod a medencédet :) Még akkor is bőven elég bebattyogni a kórházba, 2 órán belül :)
2013. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nyugi, en is ettol feltem. :) hât az igazi fajasokat nem lehet osszekeverni semmivel. :) eros, es nagyon pontosan kovetik egymast. attol ne felj, h a szuloszoban jon meg a felelem. amint atleped a szuloszoba kuszobet, minden felelem megszunik. nekem igy volt :) volt eleg bajom a fajasokkal :D mar csak az lesz a szemed elott h minel elobb a kezedben foghasd a babyd ;) konnyu szulest, irj majd ha megszultel es h milyen volt! :)
2013. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak josloim ossze-vissza.

Aztan jottek a fajasok, es meglepett, hogy egybol rendszeresek voltak. De nagyon enyhek. Aztan forro vizbe ultem egy orara, az egy kis idore megszuntette a fajdalmat de utana meg erosebben visszajottek es egyre rendszeresebbek voltak.

De majd csak akkor kell bemenned a korhazba, ha kb 1,5-2 oran keresztul 5 perces fajasaid vannak. En mar 1 ora ilyen fajas utan a falat kapartam, eleg egyertelmu volt.

2013. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a nagyon hasznos válaszokat. A doki is megnyugtatott, hogy nem ciki, ha bemegyek és hazaküldenek, hogy csak vaklárma volt. :-) Majd írok, ha valami változás lesz, vagy ha megszületik a kisfiam.
2013. máj. 31. 12:05
 10/21 timszy25 ***** válasza:
Biztos észre fogod venni mert az igazi fájás tényleg sokkal erősebb.Amúgy ha elmész lezuhanyozni meleg vízzel és nem múlik el az igazi fájás.Nekem ez bevált:)
2013. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!