Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg fogom tudni különböztetni...

Barbara2012 kérdése:

Meg fogom tudni különböztetni a jósló fájást az igazi fájástól? (38 hetes vagyok)

Figyelt kérdés
Most is szokott görcsölni a hasam elég hosszam, de rendszertelenül. Tudni fogom ,hogy mikor kell indulnom?
2013. máj. 30. 15:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Pont maa hallgattam végig egy előadást szülész szakorvostól. Állítólag arra kell figyelni, hogy ha csak az alhasban érzed a fájdalmat illetve a derékben és 30 másodpercnél rövidebbek akkor jósló. Az igaziaktól az egész pocak kőkemény lesz és rendszeres, egy fájás 30 másodpercél tovább tart és persze intenzitásban erősebb, bár ezt csak akkor tudod ha volt mindegyik. Ilyesmit mondtak :) De biztosan tudni fogjuk :) 34hkm
2013. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg. Nekem a jóslóknál a hasam alja puha volt, felül kemény. Bementem a kórházba, de hazaküldtek, azt mondták akkor menjek vissza, ha alul is kemény lesz, és rendszeres a fájás. Amúgy az is lehet, hogy nem így indul. Elfolyik a magzatvíz, vagy netalán még túl is hordhatod, és akkor indítanak. De az is lehet, hogy jóslóból igazi fájások lesznek. Nekem így volt, csak sajnos így nagyon sokáig tartott. Kb egy napot végig jóslóztam, nem múlt el, de egy fél órás szünetre sem. Folyamatosan jöttek a fájások, de rendszertelenül 3-7 percesekig. Aztán ezekből lettek rendszeresek és igaziak. Szóval, ha nem múlik el a jósló, azért érdemes bemenni.
2013. jún. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Bemenni elég rendszeres 5 percesekkel.
2013. jún. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a keményedést biztos észre fogom venni, ugyanis a terhesség alatt nem keményedtem soha. A magzatvíz , ha meg elfolyik az elég egyértelmű lesz.
2013. jún. 2. 09:53
 15/21 A kérdező kommentje:
Megszületett Benedek tegnap 16.25.kor. Reggel 9 kor bementünk13 orakkor kezdödtek az igazi kemêny fàjàsok.A doki burkot repesztett. Sajnos kivül belül vartak. De szerencsère mindketten jôl vagyunk.3300 Dkg ès 51 cm.
2013. jún. 6. 04:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok! 3-as válaszoló
2013. jún. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kedves vagy!
2013. jún. 6. 09:26
 18/21 anonim ***** válasza:
11 vagyok. Gratulálok!!! De jó neked!!!És miből tudtad, hogy menni kell?? 35hkm
2013. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem voltam teljesen biztos benne, de a doki azt mondta ,hogy ha úgy érzem akkor mennyek be max haza küldenek. Egész este és hajnalba fáj a hasam nem túl erősen,de érezhető volt. És gyanúsan sokat mozgott a baba hajnalba, és erős folyásom volt és aggódtam , hogy nem e a magzatvíz szivárog,de nem ,mert burkot kellett repeszteni. . Reggel 8-9 óra körül bementünk és 2 ujjnyira nyitva voltam. És mondta a doki hogy ebből ma baba lesz. Az igazán erős fájások 13 óra körül kezdődtek. Érezhető volt a hajnali fájások és ezek közötti különbség. ERŐS és RENDSZERES volt. És végül 16.25 re lett baba. kb 20 perc volt a kitolási idő.
2013. jún. 10. 07:56
 20/21 anonim ***** válasza:
De irigyellek most!! Nekem még itt rugdalja a bordáimat :))) Remélem én is mihamarabb átélem ezt! Sok boldogságot nektek a babával!!
2013. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!