Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennélha ez történne veled?

Mit tennélha ez történne veled?

Figyelt kérdés

Mit tennél ::

Ha a gyreked kiesne az ablakon?

Ha a gyereked aztmondaná hogy ő nem veled akar élni?

Ha a kamaszlányodra rányitnál??


2014. ápr. 3. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

1: Hm...elő sem fordulna. Soha.

2: Elgondolkodnék, Mélyen. Valamit biztos elrontottam.

3: Semmit. Kamasz. Zavarban lennék, biztos ő is. Elbeszélgetnék vele, hogy megnyugodjon, és ne legyen neki olyan ciki.

2014. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1. Fogalmam sincs, hogy történhet ilyen, nálunk bukón vannak az ablakok, sosem fordulhatna elő.

2. Ehhez a mondathoz komoly előzményeknek kell történniük.

3. Fiam van... :D Biztos mindketten zavarban lennénk, de szerintem megbeszélnénk a védekezési módokat, és biztosítanám, hogy hozzám bármikor fordulhat bármilyen kérdéssel.

2014. ápr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. NEm latok ra sok eselyt, hogy megtortenjen. Ha megis, rohannek lefele es kozben hivnam a mentoket. A gyereket nem mozditanam meg es nem engednem mozogni.

2. Na, ilyen volt mar, kamaszkent biztos lesz is. Mondtam hogy ok, akkor amig o osszepakol, en megeszem a sutit amit neki vettem. Mar nem is akart koltozni.... Nem kell ezt mindig komolyan venni....

3. Mikozben o epp mit csinal? Nyilvan elnezet kernek, de ez a helyzet eleve nem fordul elo, mert ha csukva van az ajtaja, mindig kopogok.

2014. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. nem fordulhat elő mert bukón van állandóan az ablak nálunk és mivel francia erkélyünk van így nagyon ritkán van nyitva az ajtó az is csak akkor ha alszik a pici ahogy fel kell csukjuk is be :)

2. nyomos oknak kell lennie hogy ez megtörténjen de elgondolkodnék hogy mit tettem hogy ilyen döntésre jutott.

3. ha elő fordulna biztos zavarban lennénk mindannyian. és elbeszélgetnék vele a védekezésről és megmondanám hogy bármi kérdése van nyugodtan fel teheti. de mivel külön szobája van és mikor be van csukva az ajtó csak kopogással lehet be menni így nem tartok tőle hogy elő fordul :)

2014. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!