Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szemüveges anyukák, rólatok...

Szemüveges anyukák, rólatok naponta hányszor akarja leszedni a babátok a "látásotokat"?

Figyelt kérdés
A múltkor az optikusnál rám szóltak, mikor vittem javíttatni a szemüvegemet, hogy két kézzel kell levenni. Mondtam, oké, én úgy veszem le-fel, de van egy babám, aki úgy ahogy van, teljes manccsal lerántja rólam. 1éves, naponta kb százszor kell rászólnom emiatt. Sajnos tetszik neki nagyon.
2009. dec. 10. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 8 és fél hónapos a lányom de már egyre kevesebbszer akar vele látni ő is :) Valahogy megszokta hogy az anya alkatrésze, de egyébként többször bepróbálkozik nekem is, nem egyszer lerántotta. Keret nélküli így elég rugalmas, szerintem ennek köszönhető hogy még nem kellett javítani vinnem, de ha van jó ötleted ezzel kapcsolatban én is szívesen meghallgatom :))))
2009. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én felváltva horok lencsét és szemüveget.

A szemüveg nagyon jó jéták, lehet vele csapkodni, nyalogatni a szárát orrbadugdosni.

Nem számolom, mennyszer vettem el tőle:) Van hogy bohóckodás közben leesik az orromról, olyankor azon kacag:D

2009. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
másfél éves korára kinőtte, addig lencsét hordtam sokat
2009. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már csak az utcára veszem fel a szemüvegem. A férjemét nem akarja leszedni soha.
2009. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!