Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Làzmérö popsiban, hogy...

Làzmérö popsiban, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szoval dràga kedves baràtnöm ràm szolt legutobb hogy ha a popsiban mérem a babàm làzàt,akkor a kapott eredményböl 5-öt le kell vonni.Ö ezt tudja,mert idösek otthonàban dolgozott,van végzettsége.

De nem értem.Akkor ha a gyerekem popsijàban mért làz 37,akkor levonok 5-öt,az csak 32-nek szàmit?

És ha 39-et mérek,ne foglalkozzak vele,mert az csak 34 igazàbol?

Ti hogy csinàljàtok?Ezek szerint én a 9 honap alatt a gyerekemet "hibàsan kezeltem"....


2009. dec. 9. 11:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
én elhiszem dràga,de a baràtnöm nem...
2009. dec. 10. 09:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy a barátnődnek az idősek otthonában nem az idősek végbelében kell mérnie a lázat. Igencsak bajban lenne....
2009. dec. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én gyerekgyógyászat területén vagyok a főiskolán és ott azt tanultuk hogy nem kell levonni 0,5 - öt. A mag hőmérséklet a lényeg minden hőmérsékletnél igy a láznál is, és a maghőmérsékletet a legpontosabban a testnyílásokba lehet megmérni és abból semmit nem kell levonni!!! Ez csak régen volt,hogy le kellett vonogatni, mert a hónalba mért hőmérséklet kb 0,5 fokkal kevesebb mint a végbélben mért, de most is elmondom hogy a végbélben mért a legpontosabb! Tehát ha ott méred az annyi amennyi.

2009. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!