Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyre gyakrabban gondolok a...

Egyre gyakrabban gondolok a halálra, mióta megszületett a babám. Más is érzett ilyet?

Figyelt kérdés
Nem akarok meghalni, félek tőle, hogy véget ér az élet, és nem semmi. Most minden tökéletes, de tényleg minden. Fizikailag, lelkileg, kapcsolatban, anyagilag, ... akárhogy. Mondj valamit, és azt mondom rá, tökéletes! Nem akarom elveszíteni ezt. Lassan már nem telik el nap, amikor ne jutna eszembe, mennyire nem akarok meghalni. Mit tehetnék, hogy ezt elfelejtsem, vagy elfogadjam a halál gondolatát?
2014. febr. 7. 19:59
 1/4 A kérdező kommentje:
* és nem lesz semmi (csak kimaradt a lesz)
2014. febr. 7. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a hormonok felszabadulnak es mondenkivel furcsa dolgokat tesznek. Nekem az elso lanyommal volt a ledurvabb, en ot feltettem, higy meghal. De most, a harmadiknal is van, csak mar megnyugtatom magam es legyintek: a csak a hormonok. Szerintem mindnekinel van kisebb-nagyobb depresszio szules utan. Ha nem mulik, vagy rosszabb lesz, azert kerj segitseget. Nekem csak az elsonel kellett es eleg volt a kineziologus:) kitartas, hamarosan tavasz van!!
2014. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Üdv a klubban :) Nálam ugyan ez volt, miután a kisfiam megszületett. Állandóan csak arra tudtam, gondolni, hogy mi lesz ha neki, vagy akár nekem/páromnak valami bajunk lesz. Egy idő után elmúlt magától, de azért még néha a mai napig eszembe jut.
2014. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék... Nálam is ugyanez:-)!
2014. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!