Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Verbéna névről?

Mit gondoltok a Verbéna névről?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Kérlek ne haragudj meg, hangsúlyozom nem bántásból, de benne van a béna szó, bántanI foglyák szegénykét! Sztem oviba vagy kis veréb lesz, vagy a kis béna! Tényleg nem bántalak de kitennéd a gyerekedet ennek?
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A macskák megbolondulnak érte.
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Virágnév, szép jelentése van, de magyarosan kiejtve nem tetszik. Pedig maga a virág is csodaszép! :)
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem meglátni és meghallani a név -béna végét. Emiatt nem tetszik.
2014. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem joó név.. A gyereket úgy fogják piszkálni érte ahogy csak bírák.. és ha nem viccként fogja majd fel sérülhet az önbecsülése ..
2014. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hókuszpók macskája ugrik be róla
2014. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Persze lehet hogy nem tetszik, és a vezetéknevét sem tudom a kicsinek de ha nem haragszol meg, azt megem lîthetem, hogy terhességem utolsó hetében a Balaton parton volt egy kislány, nem vszînű hogy magyar, mert másként hangsúlyozták, de Violettnek hìvtàk! Nagyon megtetszett de a férjem vezetéknevéhez nem passzolt és már volt is neve a miénknek! Ezt csak úgy megemlìtettem, ne vedd tolakodásnak! ;-) de ha a "v" betűsök passzolnak! Csak egy ötlet, nem csúfolnák!
2014. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A benne lévő "béna" miatt én biztosan nem adnám, sajnos csúfolódásra adhat okot :(.

Kedves 2., szerintem összekevered a Valeriánával :).

2014. jan. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem a legjobb választás, sajnálom. :(
2014. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a verbena cukorka jut rola eszembe meg a frarm ahol elunkbe volt egy resz meg regen h azzal gyogyitottak. Hat gyereknek tuti nem adnam. :D
2014. jan. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!