Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan mérges rám a párom?

Jogosan mérges rám a párom?

Figyelt kérdés

A lányom nemsokára 3 éves lesz. Kinéztem neki egy babaházat ,használtan, sok kiegészítővel. Direkt használtat néztem, mert úgy jóval olcsóbb. A sok kiegészítővel együtt 25.000 Ft. De így nem kapna semmi mást, csak ezt. A házat tőlem, a kiegészítőket elosztanám a rokonok között. A párom (aki nem a gyerek apja, és fél éve vagyunk együtt) ma nekem esett, hogy miért kell ennyi pénzt elverni játékra, a gyerek ugyanúgy elvan egy 1000 Ft-os valamivel is. Kiabált, veszekedett velem, és szerinte nem vagyok normális.

Jogos? Felesleges megvenni? Igazából ez egy olyan játék, amivel sokáig tudna játszani, ezért is gondoltam, hogy megérné megvenni.


2013. dec. 29. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ki az a hulye aki hagyja fel ev utan hogy beleszoljon veszekedjen/orditson a dontesebe?

Ha a sajat megdolgozott/megkeresett felrerakott penzem a lanyom (nem kozos gyerekre) akarom kolteni vagy szerencsejatekra akkor arra fogom elkolteni!

2013. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ő tart el, akkor nemhogy nem jogos, de veszettül meggondolnám hogy szeretnék-e vele holnap is találkozni, mert sem téged sem a lányod nem szeret, ha fél év után ezt megengedi magának. Mondjuk ez akkor is igaz ha ő tart el, csak akkor nehezebb lelépni.
2013. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése, az a nem normális! Ha most így beszél veled, mi lesz késöbb? És szereti egyáltalán a lányodat? Tudod, még ha esetleg nem is álltok a legjobban, akkor is elmondhatná szépen a véleményét, puhatolózhatna a lányodnál, hogy mi tetszik, ami olcsóbb, stb.

Egyébként, ha nem nagyon durva nektek ez a kiadás, én megvenném. Hatalmas öröm, sokáig használható, ráadásul el is osztod a költségeket a családban.

A párodon viszont gondolkozz el, tapasztalatból írom, hidd el!

2013. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%

"Tudod, még ha esetleg nem is álltok a legjobban, akkor is elmondhatná szépen a véleményét"


Ahhoz előszór a kérdezőnek meg kellene beszélnie a férfivel. Hogy lehetne már azzal bármit is megbeszélni aki nem kérdez hanem kijelent.

2013. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Megbeszéltem vele, ez volt a második alkalom, hogy felhoztam a témát, meg is kaptam, hogy semmi másról nem vagyok képes beszélni.

A saját pénzemről van szó, nem vagyunk közös kasszán. Amúgy most adtam el a babakocsit, ami 20.000 Ft. Szóval azt a pénzt forgatnám vissza, nem a mindennapi pénzünkből venném el ezt az összeget.

2013. dec. 30. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!