Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet vagy kinél vagy...

Hol lehet vagy kinél vagy milyen szervezetnél feljelenteni a védőnőt?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bírósgoon. Mit csinált?
2013. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatnál
2013. dec. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mi bajod van vele, ha szakmailag van kifogásod, akkor a felettesének, ha valami polgárjogi bajod van vele, akkor bíróság. De mi a gond?
2013. dec. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az illetékes Ántsz-ben, a vezető védőnőhöz címezd a leveledet.
2013. dec. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Beteg jogi képviselő.

Rendelőkben ki van rakva az elérhetősége, de neten is megtalálod

2013. dec. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta a feleségemnek, hogy a babát nem engedi ki a kórházból még a tárgyalásnak fége nem lesz, amhez neki semmi köze nem lett volna de mindent tudni akarok címszóval aljas módon jóhiszeműséget segítő készséget színlelve ki kényzserítette tőlle és felhasználta ellene, szegénykémet ilyen szemetek tették tönkre az életét, ez a személy aki védőnőnek adja ki magát a védőnői feladatával sincs tisztába, olyan környezettanúlmányt készített, hogy kint se volt mert én nem írtam alá, se látogatási naplót se vezet, mint a többi védőnő,a párom kérte tőlle a környezettanulmányt, hogy hagy olvasa el , azt mondta nem lehet orvosi titok, szoval ez az illető még a jogszabályokkal sincs tisztába, mivel 1 beletekintehet a dokumentumokba 2 fénymásolatott kérhet belőlle. Olyan hazugságokat írt bele, becsülett sértést követet el több ízben, ezt ő szándékosan kitervelte. Mi letíltottunk minden infórmációt mert tudtuk, hogy mire készűl, de volt egy segítő társa a kórházban egy ápoló aki rokona a védőnőnek akit szintén jelenteni fogunk a betgjogi képviselőnek.

Ez a védőnő azt se tudja, hogy neki is titoktartási kötelezetsége van.

A védő nőnek segíteni kéne a családokat és nem hátba támadni.

Ez ő kereste magának szándékosság, fenyegetés, önbíráskodás ez már épp elég a számára.

2014. jan. 2. 10:36
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha! Azért ezek után meghallgatnám a védónót is.
2014. jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha olyanok a körülmények, akkor azt gondolom a védőnőn kívül a gyámhivatal is kivizsgálja. Van a védőnőnek felettese, tőle biztosan lehet kérni másod véleményt, de én még olyat nem hallottam, hogy indok nélkül ne engedtek volna haza babát.
2014. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze van jó és rossz védőnő!

Én akin csak tudok segítek.

De aki vissza él a hivatalával azt már nem tudom elfogadni se elviselni vagy is ő (ők) mindent megtehetnek.

Én felválaltam, hogy helyre hozom a párom életét amit ilyenek teték tönkre, kihasználva a fogyatékosságát (nagyot hallását) amúgy teljesen nórmális semmi baja, nagyon szereti a gyerekeket.

Én szóltam a gyámhivatalnak, a jegyzőnek a helyi gyámhivatalosnak meg a polgármesternek, hogy mitőrtén, ők azonnal intézkedtek és még aznap kijöttek környezettanulmányt készíteni, ki jött a gyámügyes és az a védőnő akiről szó van, a gyámügyes megcsinálta a környezettanulmányt, de a védőnő nem csinált környezettanulmányt, azt mondta a gyámügyesnek, hogy majd vissza jön a családsegítővel, Jelzem ez a védőnő a gyámügyes és az én jelenlétemben nem mert pattogni a feleségemnek. Tényleg még az nap vissza is jött a családsgítővel ígaz a családsegítő aligbírt álni a lábán anyira be volt baszva A család segítő az nő, az egész családja alkholista kivétel a gyerekei. Itt már akarták osztani az észt. Úgy jött ki a védőnő, hogy már kész volt a környezet tanulmány úgyan azt írta le amit a gyámügyes, kijöttek aláíratni a környezettanulmányt, mivel ő ezt se tudta, hogy alá kell íratni, tul vagyunk már jó pár környezettanulmányon, mi tudjuk, hogy ennek , hogy kell müködnie, tudjuk a jogkat mivel a munkánk során azzal is foglalkznunk kell.

Sajnos sokszór mi is később szerzünk tudmást dolgokról pl. védőnői és a családsegítő feladatáról. Országos betegség a családsegítőkkel van a család segítő vissza élve a hatalmával család rombolást végeznek, sok családdal beszélgettem országosan és pozítiv vélemény nem volt pl.. egy család nyilatkozot Siófokon, azt mondta neki a család segítő csak ugy kapja vissza a gyerekét ha felmutat 3 hónap munka viszonyt, eleve képtelenség 3 hónap munkaviszonyt felmutatni a balaton környékén, 1 sok helyen be se jelentik a dolgozókat vagy max 2 hónapos munkaviszonyt biztosítanak, Mi próbálunk az ilyenekkel szemben lépéseket tenni törvényes uton csak hosszadalmas, több személynek kéne csatlakozni segíteni a másikon, hogy a hatalmukkal senki se tudjon vissza élni, Nagyon nagyon sok a probléma a család segítés helyet család rombolást végeznek. Aki szegény és teheti az Magyarországon ne szüljön gyereket, mert nagyon rá vannak szálva a szegény családokra. Én is ki vittem volna a páromat csak minden anyira rosszul jött ki, hogy nem tudtam meg tenni.

-

Arra kérek mindenkit aki tud segíteni még ha tanácsal sok embernek az sokat jelenthet,, publikálják bár mi legyen is az, ott a fecebook.

Hogy az ilyen hatalmukkal vissza élők ne tudják kihasználni az ember tudatlanságát.

2014. jan. 3. 03:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy szót sem értek az egész történetből.

Leírnád érthetően, hogy miért nem akarják hazaadni a babát?

Van megfelelő lakás, van pénz az ellátásához, és a szülők képesek a baba gondozására?

2014. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!