Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák! Nálatok...

Anyukák, kismamák! Nálatok hogy fog telni, mivel, hogy tervezitek, a karácsony?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek a gyerekeitek? Mi a program december 24-26-ig?
2013. dec. 19. 14:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és mi lesz nálatok a menü?
2013. dec. 19. 14:56
 2/6 anonim ***** válasza:
1,5 éves a fiam, haza gyakorlatilag csak aludni járunk majd. Nem is baj, ülünk eleget itthon a hétköznapokon. Szerencsére a főzésre sincs így gondom.
2013. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre háromból két gyerek beteg, valamint a férjem és én sem vagyunk túl jól, de remélem, hogy keddre ez már csak egy rossz álom marad:(


24-én mindig nálunk van anyu, nagybátyám, húgom és vőlegénye.

Közösen főzünk, én halászlevet, salátákat, sülteket, anyuék káposztát, krumplisalátát, süteményt.

25-én szoktunk menni anyósomhoz és a dédimamákhoz, esetleg misére, ha van nálunk. 26-án pihenünk, itthon játszunk a gyerekekkel. 27-e után tervezünk velük moziba menni.


5, 10 és 13 évesek.

2013. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A program: szülés
2013. dec. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

előző, gyors és könnyű karácsonyt ;)


mi 24.-én itthon leszünk, vendégek jönnek hozzánk, férjem és én családom, meg sógorom családja.


húsleves, rántott tál, köret, saláta, savanyú, aztán süti minden mennyiségben.


25.-én az én családomhoz megyünk, távolabbi rokonok is jönnek, szintén nagy buli és szintén főznöm kell arra is mert ott el van osztva, hogy ki mit visz :/

26.-án férjem családjához megyünk és este anyukámhoz megyünk vacsorára.

én alig várom, hogy 28.-a legyen és ki se mozduljunk :) na meg a főzést is már most utálom, de mégis minden évben bevállalom :(

2013. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

24-én itthon leszünk hárman! Két éves a fiunk!

Délután, amíg a pici alszik apa sok szidkozódás utána befaragja a talpba a fát, amit fel is díszítünk, a házzal együtt! :)

3-4 körül eljönnek a nagyszülők, átadják az ajándékot, én addig főzöm az ünnepi vacsorát. 6 körül megy mindenki haza, akkor már csak hármasban maradunk! Megvacsizunk, nem bírjuk majd kirángatni az ajándékából, de amikor sikerül, akkor elvisszük fürödni, feküdni, mi pedig apával felbontunk egy üveg pezsgőt!

25-én már anyósoméknál reggelizünk, onnan anyuékhoz megyünk ebédre, majd pedig este vissza anyósékhoz vacsira. 26-án ugyanez fordítva!

2013. dec. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!