Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hónapja voltam a támogatásho...

1 hónapja voltam a támogatáshoz szükséges papírokat elintézni. A számlámra megjött vajon a pénz?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne!!megkaptam a papírokat , es jogosult vagyok. (GYES,csp, egyszeri anyasági). Csak a kincstár án azt mondtak, hogy a adószámot is el kell küldeni illetve a kártya masolatot. Ha ezt nem tettem meg meg, elkuldhettek??

Nagyon remelem!!


2013. dec. 11. 18:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

míg a hiányt nem pótolod, egy fillért nem fognak utalni.

az, hogy hiánypótlásra várnak és az, hogy jogosult vagy rá, két külön dolog. egyébként mindenki jogosult ezekre, hisz alanyi jogon jár, tehát ez egy formanyomtatvány. a hiányodat meg pótolnod kell, adószám nélkül nem kerülsz be a rendszerbe, ha ez megvan, akkor fognak majd csak utalni. onnan már gyors, egy héten belül talán kapod is

2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ez nem jó hír:-( Eddig nem volt rá szükségünk, ezért nem néztük a számlát. Most viszont kéne...

Remélem azért az anyasági megjött. Mert a kincstárba a nő azt mondta, hogy az 10 napon belül tuti megérkezik. Holnap megírom mi volt, nagyon remélem hogy nincs igazatok:-(

2013. dec. 11. 23:23
 13/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Koszi a segítséget, megkaptam a penzt!!!!!

2013. dec. 12. 08:54
 14/16 anonim ***** válasza:
Kissè nehezen hiszem el de akkor szuper...
2013. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gondolom csak az anyaságit, a többit biztos, hogy nem.
2013. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem, mindent megkaptam. Illetve a mostanit még nem!

140valahányezret kaptam.

De mindenképpen pótlom az adókártya másolatot!

2013. dec. 12. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!