Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hol és milyen...

Anyukák, ti hol és milyen szánkót vettetek/fogtok venni a gyermeketeknek? Ha már megvettétek bevált?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkorának? Az 1 évesnek a Regioban vettünk 75-ös méretű szánkót, karfával. Nekünk bevált.
2013. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk van, mert még megvan az férjem és az én gyerekkori szánkóm is. Papa már le is csiszolta, csak újra kell lakkozni, és már harcképes is. Amúgy fogalmam sincs, hogy honnan vennénk, ha nem lenne. Azt sem tudom, hogy egyáltalán hol lehet szánkót venni.
2013. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1,5 éves a kisfiam
2013. nov. 28. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
1,5 évesnek ld. az 1. válaszomat. Teljesen jól bevált. Láttam még szánkót az Intersportban is, ahhoz nem tudom, hogy van -e karfa. Egy ekkorának még kell.
2013. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sportboltok, játékboltok, nagyáruházak. Mindegyik jó, fa legyen fém talppal és karfával. Nekünk is 20 évvel ezelőtti, újrakreált van, a célnak tökéletesen megfelel. Tavaly is 1x tudtuk használni.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Decathlon, 2 személyes faszánkó (2 gyerek van). A Mikulás hozza, úgyhogy nyilatkozni még nem tudok arról, hogy bevált-e, de nem tűnik vacaknak. (10 e ft)
2013. nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!