Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 2 vagy 3 gyerek?

Szerintetek 2 vagy 3 gyerek?

Figyelt kérdés
Már van kettő és gondolkodunk a harmadikon. Anyagilag bírnánk talán, erővel is mindegyikre jutna időm is. Talán amitől félek, hogy ha lejár a gyedem akkor hol fogok dolgozni három gyerek mellett. Van itt aki el tudott helyezkedni?
2013. nov. 22. 10:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 van. 3at is szerettünk volna, de választási lehetőségünk nem volt, szerettünk volna a lányunk mellé egy kistesót kis korkülönbséggel, és ikrekkel lettem terhes. 21 hónap van köztük. És igen, jó lenne ha lenne segítség, és igazából lehetne is, de nem akarom. Nem akartam az elején sem és most sem. Nem akartam beleszokni a jóba, aztán ha a segítség talál munkát még jobban megszívom (akkor munkanélküli volt az egyik családtagom, mikor születtek). Amikor sétálni mentünk, akkor általában jött velünk, de nagyjából ennyi apán kívül, aki olyan 5-6 között ér haza este. Reggel meg fél7kor megy.

Most 3 évesek múltak az ikrek, 5 a lány, a kicsik most kezdték az ovit, ebéd után hozom mind a 3at haza, itthon vagyok még egy évet biztosan. Igazából annyi, hogy ennyi kicsi mellett, ahol ilyen kicsi a korkülönbség is, jó mobilnak lenni. Szerencsére megtehetjük, bár nem vagyunk gazdagok, én meg dolgozom mellettük itthon már több mint egy éve. Nem sok plussz jön, megrendeléstől függ, de azért valami. Elvileg várnak vissza a munkahelyemen jövő ősszel.

Ha anyagilag és erővel is bírjátok, akkor szerintem hajrá. Nagyon jó 3mal. Nálunk legalábbis.

A barátnőméknél most tavasszal született a 3adik baba, 5 éves a nagyobb, ő ovis, a középső 2 múlt. Őt is várják vissza a munkahelyén, a kicsi 2 éves korában biztosan visszamegy, kicsik meg oviba-suliba. Nekik egyáltalán nincs segítség, max a szomszédok, mert nagyszülők 60-200 km-re laknak. Meg lehet oldani mindent.

2013. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!