Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kötelezhet a párom arra, hogy...

Kötelezhet a párom arra, hogy a babával az anyósnál aludjunk?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő : Párommal együtt élünk boldogan. Van egy pár hónapos kislányunk. Anyósommal nagyon rossz a kapcsolatom, nem részletezném. Anyós másik városban lakik, párom gyakran meglátogatja, és ilyenkor otthon alszik. Kettőnk közt minden rendben, viszont amikor szóba jön az anyukája mindig összeveszünk... Párom szeretné ha mi is mennénk és ott aludnánk, és több napot ott töltsünk. Én a gondolattól is rosszul vagyok. Félre ne értsetek, nem nevelem a babámat a nagymamája ellen, sőt többször felajánlottam, hogy jöjjön el meglátogatni minket (este menjen haza), 1 órára lakunk egymástól. Azt is felajánlottam, hogy mi megyünk látogatóba és este hazajövünk. A kérdésem az lenne, hogy kényszeríthetnek minket arra ,hogy maradjunk? Ugye nem tehetik meg azt, hogy azt mondják, én haza mehetek, de a gyerek marad ( 2-3 év múlva amikor már nem annyira pici)?

2013. nov. 16. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted kényszeríthetnek...? Most komolyan...? hány éves vagy?


Más kérdés, hogy talán rendbehozhatnátok a kapcsolatotokat, végül is értelmes felnőttek vagytok.

2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a párodnak, hogy este hazamentek. Kötelezni senkit semmire nem lehet. Viszon ha nagyobb lesz a gyerek nyugodtan aludhat a mamánál attól, mert te nem akarsz vagy nem akarod.
2013. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem felnőtt emberként téged nem, viszont a gyerekhez neki pont annyi köze van mint neked. Miért pont te döntős arról hol legyen. Anyóssal is úgy kellene viselkedni mint ahogy a saját anykáddal.


Ez a tuti válásra vezető út.

2013. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kedves első! Köszönöm a gúnyos hozzászólásodat. Képletesen értem a kényszerítést....
2013. nov. 16. 21:39
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem de ha fogja és elviszi a gyereket nélküled és ott alszanak, te sem kötelezheted rá, hogy haza vigye.
2013. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
gondolj arra,hogy a párodnak sokat jelentene,na meg a babáddal is jót teszel,"rugalmasság" neveled ezzel,hagy szokja a nagyszülőnél alvást,végülis kire számithat az ember...próbáld mdg egy éjszakára,aztán majd meglátod;)nem kell dumálgatnod anyóssal,hagy szórakoztassa csak a gyereket.
2013. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

Az apának ugyanannyi joga van a gyerekkel kapcsolatos döntésekhez, mint neked. Ha elviszi magával a gyereket az anyukájához, akkor az NEM kényszerítés, hanem apai jog.

Okosabb lenne, ha a párod anyukájával rendeznéd a viszonyodat.

Emiatt tönkre mehet a kapcsolatotok is. Főleg, hogy nem is vagy feleség.

2013. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem értem, hogy a gúnyos, jósolgató (váláshoz vezető út) válaszokat miért kapok. Mint mondtam a kapcsolatunkkal minden rendben, sajnos anyóssal nem jövünk ki jól, de van ilyen, és nem hinném ,hogy emiatt menne tönkre egyszer a házasságom...
2013. nov. 16. 21:51
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted normális kapcsolat ahol az apa elviszi a nagyszülőhöz a gyereket az ekkora probléma. Elég nagy papucsnak kell lennie annak a férfinak aki ezt nem unja meg.
2013. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Persze, vigye. Ezzel kezdtem, hogy látogatóba szívesen megyünk. De este haza jönnénk.
2013. nov. 16. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!