Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti milyen gyakran...

Anyukák, ti milyen gyakran beszéltek a saját édesanyátokkal?

Figyelt kérdés
Napi szinten tartjátok a kapcsolatot? Mennyire számoltok be mindenről a mindennapjaitokból? Mennyire kértek vagy kaptok tanácsokat gyerekneveléssel kapcsolatban?
2013. nov. 14. 08:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Minket sajnos 200 km választ el. Naponta Beszélünk telefonon, elég hosszasan. :)

Kéthetente pedig hazamegyünk hétvégére (anyósék szintén ott laknak). Igaz most rég voltunk otthon, mert október közepére vártuk második gyerekünket, és az utolsó hetekben már nem mertem messzire menni, mivel a fiam 35 hétre született. Hugi most vasárnap lesz egy hónapos, december elején megyünk majd haza a nagyikhoz.

Ja és tanácsot akkor kapok anyukámtól, ha kérek :)

Nem szokott csak úgy "bele szólni", de természetesen ha kérdésem van, szívesen segít!

2013. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Naponta akár többször is beszélünk telefonon, ha bent van dolga mindig beugrik (25 km-re lakik), vasárnaponként ki szoktunk menni hozzá. Nem szól bele a gyereknevelésbe, ha kérek tanácsot, akkor kapok. Szoktam kérni, mert nagyon bízom a tanácsaiban és eddig nem is csalódtam (17 hónapos a fiam).
2013. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Naponta többször is. Féltem attól, hogyha megszületik a kislányunk, mindenbe bele fog szólni, de szerencsére nem így van :-). Tanácsot szoktam kérni tőle.
2013. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
1-2 naponta beszélünk, és heti 1-2x jön unokázni, vagy mi visszük a gyerekeket.
2013. nov. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A napi nagyobb történésekről általában beszámolok (mi volt az oviban, a kicsi milyen új dolgot tanult meg), de tanácsokat nem nagyon szoktam kérni, mert sokszor kéretlenül is ad, és nem mindig értünk egyet.:)
2013. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kapcsoltunk,ő nem csak az anyukám,de a barátnőm is.Naponta 3x beszélünk telefonon.Heti 2x jön unokázni.

Nem szól bele abba,hogy nevelem a lányomat,de tanácsokkal el szokott látni,aminek örülök,hisz első baba révén sok mindent nem tudok még. :)

2013. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Anyukám az,aki nem szól bele a gyermeknevelésbe,ha kérem sem! És jól belegondolva jól teszi,így a saját fejem után megyek,ha "el lesznek rontva" a gyerekek,akkor tudom majd,hogy az "én saram" :-) - eddig úgy tűnik,hogy jól csinálom amit csinálok,de soká lesznek még kamaszok :-)


A hétvégi telefonok alkalmával nagyon sok mindenről szó esik :-)


Messze lakunk,telefonon tartjuk a kapcsot,heti váltásban hívjuk egymást,csak nagyon ritkán találkozunk,Ők évente 1x jönnek,mi pedig minimum 1x megyünk egy évben,de volt hogy minden évszakban elmentünk egyszer... mikor hogy tudunk elindulni.

2013. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Naponta többször.a legjobb baràtnőm, mindenbe beleszòl, de tudja a fele lepereg ròlam...:-)

viszont feltètel nèlkül szàmìtunk egymàsra, ès imàdja a lànyom...

2013. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon meghatódtam azon amiket írtatok!
2013. nov. 14. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!