Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti milyen gyakran...

Anyukák, ti milyen gyakran beszéltek a saját édesanyátokkal?

Figyelt kérdés
Napi szinten tartjátok a kapcsolatot? Mennyire számoltok be mindenről a mindennapjaitokból? Mennyire kértek vagy kaptok tanácsokat gyerekneveléssel kapcsolatban?
2013. nov. 14. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Napi szinten, de min. 2naponta.(telefon, skype) Csak a legfontosabb dolgokat beszéljük meg.

Tanácsot szoktam kérni, mert ő az egyetlen, akire hallgatok(többnyire) :D

2013. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem édesanyám a legnagyobb támaszom minden téren. Kamasz koromban nem volt a legjobb viszonyom vele, de mióta van egy kisfiam ő a legjobb barátom. Sok nézeteltérésünk van, de egyik sem komoly és megoldhatatlan, szimplán különbözik a véleményünk elég sok dologban. Bármikor, bármit megoszthatok vele. Mindennap jön, de ha nem is jön mindennap beszélünk. Ha ő nem keres, keresem én. Ki sem bírnám, hogy ne kérdezzem meg, milyen napja volt, vagy hogy érzi magát. Nem vagyok függő, ne érts félre, de nekem az egyik legfontosabb személy az életemben akihez bármikor, bármivel fordulhatok.
2013. nov. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
facebookon váltunk néhány szót, és kb havi 1-2 alkalommal jön unokázni.
2013. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Napi szinten beszélünk skype-on és legalább heti 2-3 alkalommal találkozunk. Nagyon sokat segít nekem mindenben és én is segítek neki, amiben tudok.
2013. nov. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Autóval 20 percre lakunk egymástól.Napi szinten ,sőt napi több szinten tartjuk a kapcsolatot.A munkám miatt sokat alszik és él náluk a gyerekem.Anyukám,bár már elég idős 70 feletti bármikor számíthatok rá.

Nálunk a mama egy csomópont.Mi testvérek is sokszor itt találkozunk,az unokák is rendszeresen jönnek.Az unokák is már 20 felettiek,kivéve az én 4 évesemet.

A tanácsait meghallgatom.Ő felnevelt hármat,én kettőt,plusz egy nevelés alatt még.Bármikor rábízom.A gyerekeim a kicsi is szívesen ment/megy a mamához.

Mamánál rend,szigor,fegyelem van,én lazább vagyok.

2013. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De jó volt olvasni a legtöbb édesanyás kapcsolatot! Nekem is jó viszonyom volt vele, de amióta gyerekeim vannak, sokkal több a feszültség, mindenbe beleszólna, nem akarja elfogadni, ha én másképp csinálom, és mintha kicsit féltékeny is lenne.:(
2013. nov. 14. 08:41
 7/19 anonim ***** válasza:
Messze élünk, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Kb. heti 3x beszélünk. Tanácsokat ad, de hogy megfogadom-e vagy sem, a saját döntésem, mivel nincs itt. Úgy élek, ahogy nekem tetszik, de nem veszekszem, ha elmondja a véleményét és nem értek vele egyet. A mindennapokról nem "beszámolok", mesélek, ha épp van valami vicces, vagy emlékezetes dolog. Nem állunk hú, de közel, de teljesen élhető kapcsolatunk van.
2013. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 zabmester ***** válasza:

1-2 naponta, telefonon, heti egyszer általában találkozunk is. Nagyon szeretek anyukámmal beszélgetni, sokszor olyanok miatt is felhívom, hogy épp csak történt valami vicces, és azt elmesélem, vagy elmondom neki, mit csinált épp az unokája :)

Tanácsot olyankor kérek tőle, ha nekünk nincs valamire ötletünk, vagy nem vagyunk biztosak valamiben, és jó lenne több nézőpont a döntéshez.

2013. nov. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Napi szinten beszélünk telefonon, van, hogy egy nap többször is, két-háromnaponta megyünk vagy jön.


Az első gyereknél 1,5 éves koráig nálunk sem így volt, túl sok mindenbe szólt bele. Nem egyeztünk.

Azóta rájött, hogy sok mindenben nekem volt igazam, amiben meg neki, azt meg meg kellett élnem személyesen.

Jó a kapcsolatunk.

2013. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sztem van , hgy naponta 5-6 szor is, de lehet többször is. Ma eddig 2x beszéltünk. . :) Ha eszembe jut valami felhívom.. Ha neki akkor ő hív. Nem csak a gyerekkel kapcsolatosan , bármivel. Meg 3-4 napont jön vigyázz rá. :)

3hós anyuja

2013. nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!