Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A táppénz értéke kb megegyezik...

A táppénz értéke kb megegyezik a gyedével? És a tgyáséval?

Figyelt kérdés
MErt ugye ez is az is a fizu 70%ka,akkor kb így kell kalkulálni?Olyanok írjanak akik jártak már így és tényleg tudják légyszi,mert fontos lenne.Köszi
2008. júl. 8. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem kb. megegyezik. A táppénz a fizu 70%-a és a tgyás is a napi jövedelmed átlagának 70%-a. Attól függ mennyi a fizetésed.

[link]

2008. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Gyed a fizetés 70%-a de max 70000 ft. Tehát ez sokkal kevesebb lesz bár attól függ mennyit kerestél.
2008. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A GYED maximuma nem 96000 Ft körül van?
2008. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mondhatni minimálon voltam,mert tavaly brutto75-tel voltam bejelentve és ezt veszik alapul.
2008. júl. 8. 12:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Az oepes honlapot ismerem,már tgyáson vagyo de még nem talnak ,mert nem született meg a baba.De ezen az oldalon nem lehet kiszámolni mennyi lesz.Én a tbnél iskérdeztem és nem tudtak pontos adatot mondani,mert bérszámfejtők számolják ki...ezért kérdeztem ki járt már így,mert én csak gondolom,hogy kb ugyan annyi ha a 70%ról van szó minden esetben..kiv.a gyest..azt tudom,hogy nem.
2008. júl. 8. 12:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Én most tgyás-on vagyok, nem vettem észre semmi különbséget, ugyanannyit kapok mint táppénzt és én úgy tudom h a Gyed is ugyanannyi lesz kivéve ha eléri a felső határt én 91000-ről tudok
2008. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2008. júl. 8. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
a gyed bruttó 96600 ft, de sajnos ebből vonják az adót meg a TB-t. így a nettó természetesen kevesebb...
2008. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés,köszi de a kérdésem nem ez volt:)de sebaj..
2008. júl. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!