Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek ezek a nevek?

Nektek tetszenek ezek a nevek?

Figyelt kérdés

Kisfiú névre Döme

Kislány névre Emma vagy Emily gondoltam

(ikrek) :D



2013. okt. 29. 07:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Dénes

Deme

Demény

Demeter

Demjén

Detre

Válassz ezek közül, és becézd Dömének! Bár az is anyakönyvezhető, tényleg becenévnek hangzik.

2013. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem a Döméről egy 1984-es filmből a taxis jut eszembe(kismaszat és a gézengúzok)..A Döméért nagyon csúfolnák.. azt ne, mondjuk Dénes, és becézd tényleg akkor Dömének, de így anyakönyveztetni és ilyen névvel rászabadítani a világra.. áh, ne, kérlek

Lánynak az Emma nagyon szép, de az Emiliyt nem lehet, Emíliát meg nem akarsz.. akkor mondjuk Emőke :D

Remélem segítettem valamennyit :D

Puszi, grat a babához :D

2013. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Emőke? Egyre jobb. Akkor már inkább Enikő :D
2013. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de én hallottam már többször, hogy Döme a kutya neve, szóval lehet, hogy bántanák miatta.

AZ Emili nekem nem tetszik, de az Emma szerintem szép név egy kislánynak is, és egy felnőtt nőnek is.

2013. okt. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a Döme mint becenév. Add a fiadnak a Dénes, Demeter, Dömötör neveket. Nekem nagyon tetszik a Domonkos né, talán az is becézhető Dömének is.

Az Emma szép név, és én is az Emíliát javasolnám.

Emma és Dénes, jó páros lehetne.

De nekem a Döme is tetszik, és ha nem hagyod magad lebeszélni, az Emma Döme páros is nagyon jó lehet!

2013. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem a Döme is tetszik, van egy nagyon vagány kissrác akit ismerek, ő Tamás, de olyan volt mint egy kis dömper, és így lett a beceneve Döme :D szóval nem feltétlen ciki

de valóban jobb a Dénes, az amúgy se olyan nagyon nagyon ritka (legalábbis két ismerősöm is Dénes)


Az Emmát nem szeretem, mindig Jane Austin jut róla eszembe , meg azoknak a könyveknek a hangulata :D Olyan monoton

De az Emili nagyon szép szerintem

2013. nov. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Döme nekem olyan meseszereplős:D

Emily helyett inkább Emília:D És akkor Emma és Emília:D De ha szólni akarsz valamelyikőjüknek, hogy ''Emi'' nem fogják tudni kinek szólsz:)

2013. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az Emma, de akkor már inkább az Emília

A Döme nem tetszik, de a Doma igen az a Dominikből van igaz, hogy gyűlölöm a Dominik nevet, de ez csak egy hülye ismerősöm miatt van...

Dénest vagy Domokost/Domonkost semmikép se adj neki!!!

Szerintem mindkettő szörnyűűű!

De ez csak az én személyes véleményem...

2013. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!