Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvetted már az overált 0-3...

Megvetted már az overált 0-3 éves picidnek? Ha igen, hol? Mennyibe került?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Vaterán vettem egy alig használt babacsomagot (közel 5kg-nyi ruhát vegyesen), pár száz szorint volt darabja, abban volt overal is :) Nekem megérte. Nagyon szép minden babaruha, csak ugye gyorsan kinőtte a másik baba, sokat nem tudtak vele már kezdeni :) nekünk tökéletes lesz.
2013. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Apródon vettem,2ezerért egy olyat,amit boltban 10ért láttam.Alig használt,látszik,hogy gyorsan kinőtte az előző tulajdonosa.
2013. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegnap láttam az Auchanban már 3000 Ft környékén is overálokat, jól néztek ki, bár nem fogtam meg, hogy mennyire meleg/vastag. (Sajnos) mi pont tegnap kaptunk overált, pedig kinéztünk egy tök szépet (barnát) a nagyfiúnak a C&A-ban, holnap vettük volna meg a Pólusban, mert 25% kedvezmény lesz ott holnap... De kaptunk egy csúnyább sötétkék-pirosat. :/
2013. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk még jó lesz a tavalyi, mert akkor nagyobbat vettünk és, és a kantárját a minimumra állítottuk, így most is tökéletes....az Auchanból való, szuper vastag, már bizonyított tavaly, kutya baja... 3000 körül volt egyébként ha jól emlékszem.

Az Aldi és Lidl cuccokat szeretem még, azok is ilyen árban szoktak lenni, és jó minőségűek. Biztos árulják majd pár héten belül..még úgy is jó időt mondanak...

2013. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ma vettem a tescoban 2000 ft ért a 9 hónaposomnak egy kapucnis, lábfejes overallt. Akciós volt nagyon.
2013. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!