Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit gondoltok a 10...

Anyukák! Mit gondoltok a 10 éves lányomròl?

Figyelt kérdés
Mikor az egyik anyukànak megemlítettem, hogy a 10 èves lànyom karatèzik, azt monta ne engedjem el edzèsre, mert túl fiús lesz, ès bele fog fàradni a versenyfelkèszíteskbe. Màr 2 ève ezt csinàlja, és nagyon szereti. Mennek majd szinhàzba is, az anyuka azt is mondta, ne engedjem szinhàzba se, mert nem nekik való elôadàst fognak megnèzni. Mit gondoltok a lànyomról ès az anyukàról?
2013. okt. 5. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányod normális 10 évesnek tűnik, az anyuka meg a jelek szerint nagyon unatkozhat otthon.
2013. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha fiús is, mi a baj azzal? Kamaszkoromig nagyon fiús voltam. Kick-boxra jártam, rövid hajam volt. Ha erővel próbáltak volna átnevelni lányosra, szerintem okozott volna némi pszichés zavart. Együttműködtek a szüleim, én pedig kamaszkorral ki is nőttem nagyrészt.
2013. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem vagyok anyuka,apuka se még.. de nemsokára igen.

Hidd el,jobban fogsz annak örülni ha a lányod megtudja magát védeni mint annak hogy magad hibáztasd ha történne vele valami és azért nem tudta megvédeni magát mert te hallgattál egy ilyen begyepesedett agyú anyukára.

Sok fiúnak a fiús lányok jönnek be, akik sokkal érettebbek,feltalálják magukat.S nem adják fel könnyen.Nem kell majd félts az élettől.

A színházba meg csak olyat játszanak gyerekeknek ami nekik szól.Különben nagyon-nagy büntetéseket kapnának.

Az anyuka: Egy begyepesedett agyú,téveszmékkel tele lévő szülő.

Lányod: 1 szóval : Életrevaló

Ne akard ettől megfosztani.. főleg ne azért mert egy idegen azt akarja.. a lányod csak rád haragudna(okkal) ha hinnél ennek az anyukának.

Remélem ilyen marad a lányod,s nem fogsz csalódni benne.

(Én is hasonló személyiségűt szeretnék)

2013. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A karate jo, legalabb sportol es nem a gep elott ul. Szinhaz... kivel megy? feltetelezem ha iskolaval megy, akkor nem erotikus vagy valmi veres eloadast fognak megnezni.

Nekem az anyuka egy tipikus falusi buta nonek tunik, ahol a gyerekek delutanja max a jatszoterbol all (en is falusi vagyok, tehat nem lenezes).

2013. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

A karatèval mennek szinhàzba. Ebben az èvben is 3 elõadàst fognak megnèzni.

1. Gàrdonyi Gèza: Egri csillagok

2. Katona József: Bànk bàn

3. Shakespare: Romeo ès Júlia

Az anyukàt èn sem èrtem a gyerekei egèsz nap a szàmítógèp elõtt üpnek. Elèg kövèrek, ès nekem mondjàk hogy az iskolàban csúfoljàk õket.

2013. okt. 5. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Mind kötelező olvasmány,és mind érettségi követelmény.

A lányod csak előrébb lesz azzal hogy ezeket megnézi.

Mind tanulságos,és pontosan nekik való.

Jó úton halad a kislányod,s te is jó anyuka vagy.Ne engedd hogy más beleszóljon.

2013. okt. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg a lánykád szeret karatéra járni, járjon. Manapság sokan felnőtt fejjel is elkezdenek valami önvédelmi sportot tanulni, nem mellesleg a rendszeres testedzés mellett fegyelmet, önkontrollt is tanul, tehát csak pozitívumként látom ezt a karate dolgot.

Túl fiús lány? Nem adok 3-4 évet és sminkcuccokat fog kérni és a magas sarkú cipőket nézegeti a kirakatban. :)

Nyilván, akik elviszik őket a színházba, úgy választották meg a darabokat, hogy tudják, gyerekek mennek. A felsoroltakban nincs semmi "nem nekik való". Mind kötelező olvasmány.

2013. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon hasznos, ha egy kislány önvédelmi sportot tanul. Ne legyen rá élesben szüksége, hogy alkalmazza a karate tudását, de sajnos ma olyan világ van, hogy bármi megtörténhet, és akkor legalább megtudja védeni magát.
2013. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!