Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nuk, tommee tippee ivópohár...

Nuk, tommee tippee ivópohár kérdés? Mennyire jó? Tapasztalat? Tisztíthatóság?

Figyelt kérdés

Ezekről szeretnék véleményt, köszi!!!

[link]


még ez is tetszik

[link]


ez hőtartós úgy írják valahol, ezt hogy kell elképzelni, pl jön a tél és ebbe viszek langyos innivalót, nem hűl ki míg a másik utcához érünk? Vagy mennyi ideig tartja a hőt?

Mennyire jön könnyen az innivaló és tiszítani mennyire lehet?



2013. szept. 19. 13:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ezt a tommee-t dm-ben lehetne kuponokkal venni úgy talán olcsóbb. Szóval akkor tényleg tartja a hőt, télen volt már aki próbálta? Ez annyiból tetszik mindenképpen. Bár vettem még tavaly egy dm-ben egy hőtartó táskát egy cumisüveg belefért, de lehet így jobban tartaná a hőt egy hosszabb sétánál.
2013. szept. 19. 13:47
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát igen...a kupak tényleg hiányzik róla! De cserébe nem folyik. Sajnos a zacsin kívül nincs ötletem.
2013. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

könnyen tisztítható?

sok itató nálam ott bukik meg, hogy nem lehet tisztítani, pl szívószálas

2013. szept. 19. 13:49
 14/20 anonim ***** válasza:
Tavaly télen még csak 6 hós volt a kislányom, akkor még nem volt ilyenümk.
2013. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen elég könnyen! Legalábbis a többihez képest. Bár szelep ezen is van.
2013. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Az én fiam is kb 6 hós volt akkor, így a cumi + dm-es hőtartós kistáskával jártam.

Biztos nem úgy tartja a hőt mint egy termosz, de azért jó lenne, ha kb 1 órán át maradna ahője, bár biztos függ, hogy plusz 5 fok van, vagy minusz 10 :))))

2013. szept. 19. 13:51
 17/20 A kérdező kommentje:
A szelep végülis mindegy, ha nem kell úgy szívni, hogy behorpadjon az ember feje :) csak legyen könnyen hozzáférhető minden része, ne fülpiszkálóval meg társaival kelljen mosogatni.
2013. szept. 19. 13:52
 18/20 A kérdező kommentje:
amúgy tökre felhábodítónak tartom,hogy nemrég még sterilizálni kellett mindent jól meggazdagszanak a cégek ebből, minden féle mikós meg folyadék, utána meg olyan termékeket gyártanak, amiket el sem lehet rendesen mosni.... ja és nincs kupakjuk ami azért alap lenne.
2013. szept. 19. 13:56
 19/20 anonim ***** válasza:

Igazad van! Ha megtartottam volna annak a sok itatónak a blokkját amiket vettem, akkor biztos visszavittem volna, hogy nem csepegésmentes! Eleinte mind az, aztán 2 hét múlva elkezdenek folyatni! Ez a TT már 3 hónapos de nem folyik orrán-száján. Az tényleg kár, hogy nincs kupakja!

Ha esetleg Libero pelust használtok akkor a Libero klubból tudsz rendwlni 31 pontért.

2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Használtunk liberót is, de áttértünk a pennysre :) az árkülönbözetből szerintem kijön így is a pohárka :)
2013. szept. 19. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!