Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki elteszi a ruhákat a...

Aki elteszi a ruhákat a következő gyermek szánára, az hogy teszi el, hogy ne legyen baja? És hova?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 08:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kimostam, vasaltam, majd összehajtogatva nylon zacskóba raktam a ruhákat, végül az egészet betettem egy nagyobb kartondobozba. A kamrába (száraz,tiszta) tettem, polcra. Most, hogy előszedegetem, természetesen újra mosom, hiszen elég sokáig állt, de semmi baja egy kisruhának sem.
2009. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Méretenként külön kupacba, aztán nylon táskába, vagy szemeteszsákba (nagy méretű), és úgy dobozba. Előtte minden ruci címkéjére ráírtam a vezetéknevünk kezdőbetűjét, hátha nemcsak a mi következő gyerekünknek lesz rá szüksége.
2009. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam szobájában van egy nagy beépített szekrény.Én imádom,mert mindent el tudok rejteni benne.Ő utálja,mert mindig bejárkálok hozzá.Tudtam,hogy elraktam a kiságyba való takarót,párnát,huzatot.Egy sima zacskóban meg is találtam. 15 évig lakott ott.Találtam még szép ruhákat is,de sajnos mind fiús és most lányom van.Szerintem,ha nem dohos,nem párás helyre rakod nem lesz semmi baja.
2009. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én vettem az aldiban olyan vákuumzsákokat (mint a teleshopban), amit megpakolok, kiszívom porszívóval a levegőt, és abban rengeteg ruha elfér kis helyen. ezeket felteszem a legfelső szekrénybe, átlátszó, szóval ha kell valami akkor azt a zsákot megbontom, majd újra légtelenítem. nem tud bejutni oda semmi míg le van zárva.

viszont a reklámokkal ellentétben azért összegyűrődnek a ruhák benne, mikor kiveszem átöblítve adom rájuk újra (az átöblítést máshogy tárolt ruháknál is szoktam, szeretem ha friss az illatuk)

2009. nov. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Betettem nagy szemeteszsákokba, nagyjából méret szerint, van egy "raktárszobánk" (egyszer ebből lesz a hálószoba). Remélem nem sokáig kell tartogatni a ruhákat, jó lenne, ha hamar terhes lennék és újra elővehetném őket :) 11 hónapos a babám. Ha előveszem majd őket, úgyis újra kimosok-vasalok mindent.
2009. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csak simán dobozoltam a ruhákat,életkor szerint,és a dobozra húztam kivülről szemetes zsákot.Leragasztottam a száját,és mentek fel sorban a padlásra.Minden holminkat így tároljuk,baba kocsitól elkezdve,etető szék,kiságy,minden így van csomagolva.

Természetesen mindent újra lemosok,huzatokat is kimosom,mielőtt használnánk.a ruhákat is át kell mosni,de szerintem semmi bajuk nem lehet.

Száraz helyen tárolva nem penészedik be,akkor "örök" darabok.

2009. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

oké!

köszönöm szépen!

Én is így kezdtem el tenni őket.

Én is szeretnék egy másik babát, de nem mostanában lesz. Sajnos.

2009. nov. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!