Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg annyira gyakori név...

Tényleg annyira gyakori név az Emma? Nálunk összesen 3 született az évben.

Figyelt kérdés
30 000 fős, Pest megyei városban élünk és az anyakönyvi hírek szerint egész évben (pedig már 9.hó van!) három Emma született csak itt...
2013. szept. 7. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem nem gyakori.En egy gyereket sem ismerek akit igy hivnak.Nekem egyebkent tetszik.
2013. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
40.000 lélekszámú városunkban minden 3.baba az Emma nevet kapta az elmúlt 2 évben. Aki nem Emma, az Anna, Hanna vagy Jázmin. Túlzásnak tűnik, de sajnos nem az.
2013. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dél Dunántúlon élünk. Egyetlen Emmát ismerek, ő már 30 feletti.
2013. szept. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A statisztikák szerint az elmúlt pár évben a 12.-13. leggyakoribb lánynév. Én egy kislányt ismerek, akit így hívnak, illetve nagymamám egyik testvérét hívták így.
2013. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ismerek vagy 4 felnőtt Emmát, de kisgyerekek közt egyet sem.
2013. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon gyakori. Nálunk pl a kórházba megkérdezik, hogy a helyi újságba be akarnak-e kerülni a szülők, és több ismerősöm is nemet mondott. Így szerintem abból kiindulni nem lehet.


Ez szerint tavalyi évben a 13-dik leggyakoribb név.

[link]

2013. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felénk is nagyon gyakori, a Hannával együtt. A Lilik és Kirák kezdenek kiszorulni...
2013. szept. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felénk sem gyakori, én nem ismerek egyet sem :D
2013. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor szültem megyei városban 601-ik ként az első Emma volt utána abban az évben nem is volt több. (anyakönyvvezető vagyok, így képben)Következő évben is 3 volt, most 2012-ben volt 10. Idén 13-ban még egy sem és már 9. hónap van. :) Dunántúl.


Férjem cégénél (fiúk és unokák) egy éven belül 7 Levente lett.

2013. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Felénk sem olyan gyakori, mondjuk felénk a Hanna, Anna, Jázmin sem.
2013. szept. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!