Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy ahogy telik...

Az normális, hogy ahogy telik az idő, úgy csökken az önbizalmam?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok itthon, 2 gyereket szültem és már abban sem vagyok biztos, hogy jól használom a ragokat, ha megszólalok. Férjem reggel elmegy, későn ér haza. Úgy érzem, nem vagyok önmagam.

Lehet az önbizalmat fejleszteni?


2008. júl. 2. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mindíg lehet.Próbálj tanulni képesse´g fejlesztöket csinálni.3 év alatt 2 gyerköc.Gyorsan születtek.Nekem a lányom 5 hónapos,de még abban sem vagyok bizti,hogy akarok-e másikat.Rajzolj a gyerekekkel,internetröl is tudsz letölteni feladatokat.
2008. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia én is hasonló helyzetben vagyok nincs veled semmi gond csak ki kell mozdulni otthonról vagy beszélgetni valakivel ha gondolod irj privit szivesen beszélgetek veled nekem is szükségem van rá

amúgy a kimozdulás segít, játszótér, csavargás a gyerekekkel én már egy ilyen holtponton túl vagyok

nekem a nagylányom 3 éves a kicsi pedig 18 hónapos lesz

2008. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!