Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeketek nevét magatokra...

Gyermeketek nevét magatokra tetováltatnátok?

Figyelt kérdés
Kisfiamat Ákosnak hívják.szeretném magamra tetováltatni a nevét.a csuklómra gondoltam.amúgy nincs egyetlen tetoválásom sem még.csak az ő nevét szeretném

#ttrtr
2013. aug. 28. 18:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, közben meg Évával él... ;)
2013. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
én majd rá a kezdő betűjét fogom meg csináltatni valami szép motívummal. de csak azért mert nekünk nagy csoda volt mikor össze jött 7évet várunk rá. nővérem mikor meg lett az én picim csináltatott egy szép virágot és abba van a kezdő betűje igaz sokan azt hiszik hogy az ő neve van ott mert mind a kettőnek M betűvel kezdődik a neve :)
2013. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok híva a tetoválásoknak, de elgondolkoztam rajta, hogy magamra tetováltatom a születési dátumát.

A nevét nem tetováltatnám magamra, nem hinném, hogy felnőttként díjazná, és nem is tudom elképzelni, ahogy 80 éves néniként sütöm az almás pitét, karomon egy tetkóval, így a születési dátumát sem fogom magamra tetováltatni, esetleg a tarkómra.

2013. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék senkit megsérteni, de az én véleményem az, hogy ez olyan cigányos dolog.

Én eddig szinte csak Őrajtuk láttam ilyen tetoválást. A név kezdőbetűje, motívumokkal, az más. Az lehet szép és ízléses.

2013. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az én fiam is Ákos :)

Szerintem jó ötlet a tetoválás és bírom az ilyesmit.

2013. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A kisfiam nevének a kezdő betüjét fogom a hhátamra, egy csini kis "M" betüt. A nevét nem tetováltatnám, de így tetszik.
2013. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én az alkarom ívére tetováltattam a lànyom nevét és születési dàtumàt.idáig akàrki làtta azt mondta hogy gyönyörű.amúgy meg ne azért ne csinàltasd meg mert nem tetszik egyes embereknek.ha neled tetszik akkor csináltasd meg.amúgy soha nem értettem azt hogyha valaki akart tetkót emlékekkel kapcsolatosan! akkor mért kell mások véleményére adni.
2013. aug. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 zabmester ***** válasza:
A nevét nem. Amúgy van tetoválásom, nem is kicsi, szeretnék még tetováltatni, úgyhogy rólam nem mondható el, hogy nem vagyok híve a tetoválásnak :D De nevet nem varratnék magamra. Az tervben van, hogy a fiam születési dátumát magamra varratom, de az picike tetoválás lesz. Csuklóra nem szeretnék, nekem az sosem tetszett, a kisujjam belső oldalán lesz majd. Ott nem túl feltűnő, de mégsincs annyira eldugva :)
2013. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!