Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Székesfehérváron keresek...

Székesfehérváron keresek korrekt nőgyógyászt, kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Dr Rubliczky Levente. Rendes, és megíbzható!

Mindig felel a kérdésemre, és nem mond szüléshez árat. Van ultrahang a magánrendelésén, és ad is képet általában. apuka bent lehet, mikor ultrahangoz, és elmond mindent mit lehet látni. ha kérdésem volt akkor türelmesen válaszolt, és elmondott mindent. ez akkor is érvénybe volt mikor 2 óra csuszásban volt.

Az nst és a sztk ultrahangra soron kívül bevitt és értékelte a papírokat, így ott sem kellett várnom órákat!

ha hívtam, hogy szülök, rögtön jött. minden nap bejött és megnézett minket, hogy vagyunk.

Nem tudtunk sokat adni, de mikor odaadtam, utána is ugyan úgy bánt velem, mint előtte!

Én csak jót tudok írni róla.

A sógornőm is szült nála kettőt, és 4 barátnőm is. Mindegyik meg volt vele elégedve.

HA kell a telefonszáma akkor írj privátan és küldöm.

Egyéb kérdésre válaszolok privátan!

2009. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz.De én végül a Bata Barnabásnál szültem.Nagyon jó,rengeteg a betege,lelkiismeretes és nagyon alapos.Ha még egyszer szülnék,csak hozzá mennék.A Csetényi is nagyon jó.Remélem megtalálod a megfelelő orvost.

2009. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Bata vagy Csetényi. Blaskót NEM ajánlom!!!
2009. okt. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rákszűrésért mennyit kérnek kb a magán orvosok?
2009. okt. 30. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
5000-6000 Ft szerintem!
2009. okt. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a Deák Csabánál szültem az elsőt és várom most a másodikat is. Ő is hasonlóan jól dolgozik,mint az előzőek, én eddig meg vagyok vele elégedve.

Viszont Csetényi is nagyon jó, csak rengetegen vannak nála.

De hogy kinek ki a jó vagy rossz, korrekt avagy sem, ezt csak a személyes találkozás dönti el. Mindenkinek más a véleménye.

2009. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

12.333.

Miért nem ajánlod a Blaskót?

2009. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Blaskót ajánlom. Alaposnak, kedvesnek, türelmesnek ismertem meg. Bármikor hívhatom. Keress rá itt a fórumon, sok hozzászólást találsz.

Én Deákot nem ajánlom, engem Uh-ozott 8 hetesen, de a CRL-t nem jól mérte, elég gáááz... :S

2009. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:33 Ha nem váltok, lehet, meghal a babám...

Én is azért választottam, mert csak jót hallottam róla. Ehez képest sem uh-t, sem flowmetriát nem csinált, pedig nagyon kellett volna...

2009. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!