Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermekorvos-csak a körzetileg...

Gyermekorvos-csak a körzetileg hozzánk osztottat választhatom, fogadhatom el, vagy kerületen belül ahhoz iratom aki nekem szimpatikus?

Figyelt kérdés

Sajnos a mi körzetünk doktornője a kerületben egy rettenet más jelzőt nem mondanék..de a mellettünk lévő körzet doktornője fiatal és ráadásul egy tündér nem utolsó sorban kiváló orvos az ismerősök szerint.Hozzá szeretném beiratni a babát ha megszületett,nem tudom lehet e.

Még egy kérdés!

Szülés előtt azt mondták ha elmegyek a gyerekorvoshoz,felírja nekem a hintőport, a kúpot,és a krémet az én taj-omra,ez hogy működik?!Ez így van?!


2013. aug. 21. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyerekorvosod bárki lehet aki neked szimpatikus.
2013. aug. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabad orvos választás van. A mi első doktor nénink még csak nem is kerületi volt.
2013. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tica0121 ***** válasza:
Nekem sem a körzeti lett a gyerekorvosom, mert már előre pénzt akart kérni. Választottam mást, meg lehet tenni. Azt válaszd, aki szimpatikus és megbízol benne!
2013. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!