Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha travel system a babakocsink...

Ha travel system a babakocsink, akkor a hordozót használom a babakocsira rakva kb.6 hónapos koráig?

Figyelt kérdés
Októberre várjuk a picit és nem tudom, hogy a kocsiba vagy a hordozóba célszerűbb bundazsákot venni? Mert ha 6 hónapig a hordozóval használjuk a kocsit, akkor pont tavaszig "kihúzzuk" a hordozóba való bundazsákkal...
2008. jún. 30. 12:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy célszerűbb a babóra adható bundazsák? Segítsetek! Köszi
2008. jún. 30. 13:02
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,


Amíg picike, addig jobb neki, ha vízszintesre van fektetve. Akkor még könnyebben elrázza a babakocsi mozgása és elalszik. Neked is jobb vízszintesen aludni, mit ülve, nem?


Utána, majd amikor, már érdeklődik, hogy mi is veszi őt körül 4-5 hónapos korától majd jobb lesz neki a hordozóban.

Legalábbis nálunk így volt.

Minden baba másképp viselkedik. Ezt előre nem lehet megmondani.


Sok sikert, és könnyű szülést kívánok!

2008. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, de általában a T.S. kocsik nem dönthetők vízszintig és ezért nem annyira jók újszülötteknek. Vagy nem jól tudom?
2008. jún. 30. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dönthető teljesen vizszintesig, viszont van hozzá mozeskosár (vagy nem?),és abban lessz a legjobb neki.
2008. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6-8 hetes koráig csak napi max 1-2 órát szabad hordozóban lennie,mert nem jó a gerincének.Ezt a korrekt áruházakban is elmondják,ahol hozzáértő eladó van,de a neten is utánnanézhetsz.A védőnőd is ezt mondja szerintem.
2008. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs mózesem a kocsihoz, csak a hordozó...
2008. júl. 1. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!