Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor volt hányingeretek...

Mikor volt hányingeretek terhesség alatt? Amikor kisfiút vagy kislányt vártatok? Vagy nem lehet így általánosítani? Azok írjanak akik már megszültek, így 100% a baba neme.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

az 1.terhességemmel semmi tünetem nem volt,és fiam született.most újra babás vagyok,igaz még csak 10hetes...de nagyon küszködök a hányingerrel.

de szerintem ezt így nem lehet konkretizálni

2009. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem volt hányingerem egyszer sem, és fiam született.
2009. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!


2 fiam van és egyikkel sem voltam rosszul. :)


Mások?

2009. okt. 27. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem két lányom van,én mind a kettőnél rosszul voltam.A nagyobbiknál az első időszakot végig hánytam,a kicsinél "csak" rosszul voltam...

2009. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fiam van. A rosszulléteim kb.a 3.-4. hónaptól kezdődtek, és eltartottak a szülésig. Olyan szinten hánytam, (már bocsi) hogy 10 kg-ot fogytam, és a végén beutaltak infúzióra. (Elég jól is néztem ki egy tizessel könnyebben meg kell hagyni) Én még szülés közben is hánytam, a nővér alig bírta pakolni az ágytálakat elém. :)
2009. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kislánnyal vagyok babás, 32 hetes vagyok. Semmi hányinger, semmi rosszulltétem nem volt eddig.
2009. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia,

az első babám kisfiú, nagyon sokat voltam rosszul, keveset hánytam, semmit nem kivántam meg, nagyon keveseket ettem

most kislányunk lesz, kb. 2 héten belül, elég sokat hánytam, és egyébként kevest voltam rosszul, kivánós is vagyok az első perctől

2009. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Két kislányom van:az elsővel nem voltam rosszul!a másodikkal hánytam rendesen a 14-ik hétig.tehát nállam ez nem jött be.
2009. okt. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányom van és nem voltam rosszul és kívánós sem voltamEgyetlen tünetem volt az olyan 3-4 hónap között,hogy folyton álmos voltam.
2009. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet így általánosítani!
2009. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!